Skip to content

Отримав поранення несумісні з життям: на Запорізькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Отримав поранення несумісні з життям: на Запорізькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу

Жорстока війна безжально забирає життя наших хоробрих захисників. Ціною неймовірних зусиль та власного життя вони здобувають перемогу й ведуть Україну до омріяного миру. У прес-службі підприємства «Кривбасзалізрудком» повідомили трагічну новину – на війні загинув Сергій Гетьманець, – пише «Наше Місто».

Сергій народився 23 вересня у Кривому Розі. Після закінчення школи навчався в Криворізькому автотранспортному технікумі. Отримавши диплом, працював на різних підприємствах міста барменом, касиром, охоронником. Далі чоловік вирішив спробувати працювати гірником.

У 2017 році він закінчив Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей. Після отримання диплома ліцею працевлаштувався машиністом бурової установки на шахту «Козацька».

У 2021 році Сергія Гетьманця за своєю посадою було переведено на дільницю №15 шахти «Криворізька», де він трудився до поки до України не прийшла війна.

«За цей час проявив себе сумлінним, кваліфікованим та відповідальним робітником, який готовий був навчатися, пізнавати тонкощі гірничої справи та підвищувати свою майстерність. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Криворізька» й підприємства», – мовиться на сайті підприємства.

3 січня 2023 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Сергія Миколайовича було мобілізовано до лав Збройних Cил України. Чоловік служив мотористом першого відділення взводу механізації другої ШВР військової частини Т0400. Сергій мав багато планів на своє життя, які хотів втілити після нашої Перемоги, тому прагнув якнайшвидше побороти окупантів.

На жаль, 11 червня, життя хороброго та відважного захисника обірвалося внаслідок поранень, спричинених вибухами та уламками в зоні проведення бойових дій в селі Степногірськ Запорізької області.

Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна слава та пам’ять Герою!

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Донецькому напрямку загинув Герой з Новомосковська Володимир Христюк. Він мріяв побачити своїх онуків.

Фото: сайт АТ «Кривбасзалізрудком».

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: