Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Як тримають аграрний фронт і воюють на передовій фермери Дніпропетровської області

Ткач Анастасія

День фермера на Дніпропетровщині - Наше Місто

Сіяти під ракетним дощем, рятувати поля від шкідників та рашистських паразитів, збирати врожай на замінованих полях, платити податки та донатити на армію — це все під силу нашим аграріям. Вони дійсно тримають аграрний фронт і підтримують не тільки продовольчу безпеку в тилу, а й бійців на передовій. З якими проблемами зустрічаються фермери сьогодні та як їх розв’язують, дивіться у сюжеті “Наше місто”.

Фермери в Україні стикається з численними викликами, особливо в умовах війни. Журналісти поспілкувалися з Олександром Лапою, досвідченим фермером, про реалії цієї галузі та її майбутнє.

Багато кваліфікованих спеціалістів пішли на фронт, і знайти заміну дуже складно. Закон про бронювання фахівців дозволяє це робити лише для великих господарств, залишаючи малі господарства в скрутному становищі.

Без стабільної ситуації фермери не можуть планувати майбутнє. Підтримка держави і стабілізація ситуації є ключовими для розвитку. Пан Олександр прогнозує, що тенденції на 2024 рік будуть залежати від загальної ситуації в країні та підтримки держави.

Олександр Лапа закликає до збереження малих господарств, які є основою продовольчої безпеки країни. Він впевнений, що за умови стабілізації ситуації та підтримки держави, фермери зможуть подолати всі труднощі та забезпечити країну необхідними продуктами.

Нагадаємо, раніше ми писали, що під обстрілами, без світла і з кадровим дефіцитом: як фермери Дніпропетровщини працюють попри все.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: