Skip to content

Митець з Дніпропетровщини створює унікальні діорами, присвячені Великій війні

Митець з Дніпропетровщини створює унікальні діорами, присвячені Великій війні

Майстер з Нікополя створює об’ємні мальовничі картини, які називаються діорамами. Остання його робота – “Вітаю тебе, Бахмут”. Діорама стала свідченням жорстокості війни та водночас шаною незламному духу українців. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на NikopolART.

Нікопольський митець Артур Садиков представив свою нову роботу – діораму, присвячену мужньому Бахмуту. Цей масштабний проект став для майстра найскладнішим та емоційно найглибшим за весь творчий шлях.

10 місяців кропіткої праці втілили в життя збиральний образ Бахмута кінця 2022 року. Діорама вражає реалістичністю зруйнованих будівель, понівечених вулиць, щирою людською трагедією. “Вітаю тебе, Бахмут” – це не просто макет, а глибоке й емоційне висловлення, яке змушує глядачів співпереживати жителям міста, що стійко борються за свою свободу.

«Увага до деталей – головний принцип моделізму. 10 місяців роботи до повного завершення, це великий багаж практики, освоїв багато нових технологій», – каже Артур Садиков.

Аби втілити в життя зворушливий образ Бахмута, майстер використовував найрізноманітніші матеріали: збірні моделі, моделі 3D друку, пластик, картон, дерев’яний шпон, полімери, гіпс, пінополістирол, декоративна рослинність, клей, лак, акрилові фарби.

Окрім того, Артур Садиков створив вже серію робіт присвячених війні: 

  • Діораму присвячену звільненню Херсонщини;
  • Діораму “Козаки ЗСУ“:
  • Діораму “Руський корабель пішов н***й“;
  • Діораму ДАП Донецькому аеропорту;
  • Діораму Саперам тощо.

Нагадаємо, раніше ми писали: Секрети стилю від дизайнерки з Дніпра: жіночні троянди та чоловічі сорочки.

Читайте також: Кожен регіон вишитий особливим орнаментом: дніпрянка створила унікальну мапу України.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Фотогалерея

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: