Skip to content

У Дніпрі на вул. Фабра закінчили ремонт системи каналізації

У Дніпрі на вул. Фабра закінчили ремонт системи каналізації

В районі будинку № 3 по вул. Фабра в Дніпрі завершено ремонт аварійної ділянки каналізаційного трубопроводу. Відновлено асфальтне покриття на місці ремонту. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Сергій Ченчевич, начальник інспекції КП «Дніпроводоканал», запевняє, що завдяки ремонту аварійної ділянки на Фабра, 3, витоки, підтоплення та просідання ґрунтів у цій зоні більше не турбуватимуть.

«Трубопроводу понад сто років. На цій ділянці виникли пошкодження, які вже ліквідували. Складність робіт полягала у тому, що тут високий рівень ґрунтових вод. Тому довелося застосувати спеціальне обладнання для відкачування води, аби можна було виконати ремонт. У системі проклали полімерний рукав. Йдеться про ділянку у понад 50 метрів. Виконували ремонт без перекриття руху транспорту. Була лише звужена проїжджа частина. Після закінчення робіт відновили і асфальтове покриття. Дорожні служби нанесуть розмітку», — сказав Сергій Ченчевич.

У Дніпрі на вул. Фабра закінчили ремонт системи каналізації
У Дніпрі на вул. Фабра закінчили ремонт системи каналізації

На вул. Робочій, 66, «Дніпроводоканал» проводить заміну пожежного гідранту. Це один із видів аварійних ремонтів, які виконуються службою по всьому місту.

«У колодязі водопровідної мережі замінюємо пожежний гідрант, оскільки старий не працював. Пожежники подали відповідну заявку на ремонт. Замінюємо гідрант за допомогою зварювальних робіт. Такі роботи важливо виконувати. У разі пожежі рятувальники зможуть набирати воду. Роботи тут плануємо закінчити вже сьогодні», — зазначив начальник зміни Чечелівського району КП «Дніпроводоканал» Максим Гарькавий.

Сергій Ченчевич зазначив, що пожежні гідранти мають бути в робочому стані, особливо зважаючи на війну в країні. З цією метою, у співпраці з ДСНС, виявляють неробочі гідранти та встановлюють нові. Це планова робота, яка здійснюється по всьому місту.

КП «Дніпроводоканал» оперативно ліквідовує аварійні ситуації.  У середньому за тиждень виконує 250 звернень щодо засмічення мереж та ліквідовує більше ніж 100 пошкоджень на мережах водопостачання.

Нагадаємо, раніше ми писали: Хто може стати донором крові у Дніпрі і як до цього підготуватися.

Читайте також: У Дніпрі через спеку на пляжах ніде яблуку впасти.

Фото: прес-служба міськради.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: