Skip to content

У Дніпрі перевірили, як проходить ремонт системи каналізації на вул. Фабра

У Дніпрі перевірили, як проходить ремонт системи каналізації на вул. Фабра

У Дніпрі, на вулиці Фабра біля будинку № 3, здійснюється ремонт каналізаційного трубопроводу через його аварійний стан. Черговий по місту перевірив, як наразі відбуваються роботи, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Головний інженер підрядної організації, яка займається ремонтом, Петро Подоряк розповів, що трубопровід у цьому місці побудували ще у 1915 році. Згодом каналізаційний колодязь дав тріщину, оскільки рівень ґрунтових вод тут високий, і вони вимивали пісок у каналізацію. Це призвело до того, що колодязь просів на 500 мм, спричинивши тріщину у трубопроводі.

У результаті пісок почав потрапляти в каналізаційний трубопровід, що спричиняло підтоплення дворів та прилеглих територій. Вони знизили рівень води, здійснили перекачування фекальних стоків, встановили новий колодязь і відновили частину трубопроводу. Щоб завершити ремонт повністю, залишилося відновити другу частину трубопроводу.

Перевірив виконання робіт директор комунального підприємства «Дніпроводоканал» Юрій Гамазинський. Він сьогодні, 20 травня, є черговим по місту.

«Усуваємо пошкодження на трубопроводі. Завдяки ремонту система каналізації у центральній частині міста справно працюватиме. Роботи йдуть за графіком. Цілком ремонт закінчити тут планують до 1 червня», — зазначив Юрій Гамазинський.

Місцева мешканка пані Марина схвалює ремонт каналізаційного трубопроводу. Вона каже, що радіє усуненню аварійної ситуації.

«Дуже радію, що усувають аварійну ситуацію. Усе зроблять, і не буде у нас підтоплень у дворі й поруч», – каже вона

Під час інспекційного обʼїзду черговий по місту також перевірив укриття за адресою: вул. Вартових Неба, 41-Д. Воно на балансі КП «Дніпроводоканал» і вміщає до 200 осіб.

«Тут облаштовані місця для сидіння, туалетні кімнати. Є аптечка, шанцевий інструмент, вогнегасники, питна й технічна вода, встановлена вентиляційна система, Wi-Fі. Є аварійний вихід. Укриття працює цілодобово. Чергує охоронець», — додав Юрій Гамазинський.

Фото: прес-служби міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Як у Дніпрі електротранспорт заощаджує 30% електроенергії.

Читайте також: У Дніпрі проводять роботи з ізоляції трубопроводів по вул. Ближній, 29 та вул. Фосфорна, 5-8.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: