Skip to content

285 квадратних метрів безпечної зони для дітей: у Дніпрі відремонтували черговий дитячий майданчик

КП «Розвиток територій міста» Ігор Нікітін

У Дніпрі на вул. Леоніда Стромцова, 7 (колишня вул. Вакуленчука) завершують ремонт дитячого та спортивного майданчика, повідомляє «Наше Місто».

У Дніпрі відремонтували черговий дитячий майданчик - Наше Місто
Інна Скорба задоволена якістю виконаних робіт

«Раніше тут була просто земля, без покриття. Під час дощу – грязюка, якісь бугри… Всі елементи були у жахливому стані та небезпечні. Зараз тут рівна поверхня, м’яке покриття, яке ми дуже чекали. Всі дуже щасливі та задоволені!», – говорить місцева мешканка Інна Скорба.

Перевірити хід робіт приїхав директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради Артем Нідєлько, який у цей день є черговим по місту.

Директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради Артем Нідєлько

«Вже вдруге на цьому майданчику. Вперше був на початку лютого, і зараз я в приємному шоці від побаченого. Те, що було і як стало – це просто небо та земля. Наразі малеча задоволена, а батьки кажуть, що по вечорам на майданчик сходиться по 40-50 діточок з прилеглих будинків», – зазначив Артем Нідєлько.

Ремонт на майданчику розпочали у травні. За цей час виконано реконструкцію дитячого та спортивного обладнання. Його оновлювали в заводських умовах. На прохання мешканців додали більше лавок та урн для сміття. А також виконали найголовніше їхнє бажання.

«Нам просто життєво необхідна була огорожа. Адже поряд з майданчиком є погреби, які ніхто не використовує, вони вже провалюються. Я особисто з працівниками ДСНС витягала звідти дитину, а 2 тижні тому в один з погребів впала собака. Тому ми дуже вдячні за встановлене огорожу, тепер майданчик стане безпечним для дітвори, – радіє місцева мешканка Інна Скорба.

Роботи підрядники планують завершили протягом тижня.

КП «Розвиток територій міста» Ігор Нікітін
Директор КП «Розвиток територій міста» Ігор Нікітін

«Щоб діти та батьки не йшли до майданчику по багнюці, ми додали тротуарні доріжки. Зараз дві вже є, залишилося улаштувати ще одну доріжку. Встановлюємо також правила користування та відпочинку на дитячому майданчику, адже є певні норми, які батьки та діти мають дотримуватися, аби всі елементи були в гарному стані», – сказав директор КП «Розвиток територій міста» Ігор Нікітін.

З початку 2024 року вже відремонтовано 9 об’єктів, роботи тривають ще на 10 майданчиках. Загалом у планах на цей рік оновлення більше 70 дитячих та спортивних майданчиків.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі через аварійність ремонтують підпірні стінки.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: