Skip to content

Куди піти у Дніпрі 12 червня

Сьогодні, 12 червня, День працівника фондового ринку України. Віряни вшановують пам’ять преподобного Онуфрія Великого. До Нового року залишилося 202 дні. 12 червня 2024 року — середа. 840-й день війни в Україні. Куди піти сьогодні у Дніпрі, дізнавались журналісти “Нашого Міста”.

“Зорі: погляд у безмежність”

Літні канікули – найкращий час для подорожей, вражень та відкриттів, тож сестри Астерія і Зоряна вирушають до Карпат милуватися зоряним небом, яке викликає не лише захоплення, а й жагу дізнатися про зорі якомога більше.
Молода науковиця Астерія залюбки допоможе допитливій молодшій сестрі Зоряні з’ясувати, що таке зорі, наскільки далеко вони розташовані, як вони народжуються і як довго існують, котрі з них найгарячіші, як утворюються чорні діри і яке майбутнє чекає на Сонце.

Де і коли: 12:30 у Планетарії, Крутогірний узвіз, 10, 170-320 грн.

Екскурсія по Зоологічному музею

Можете уявити, що в одному приміщенні знаходиться близько тисячі видів тварин і птахів? Погодьтеся, це важко зробити. Але таке місце є у Дніпрі – це Зоологічний музей ДНУ!

Зоологічний музей — один зі старіших музеїв міста. Ідея створення колекції належить видатному краєзнавцю та археологу — академіку Д. І. Яворницькому. Найстаріший експонат музею датовано 1901 р. Як самостійний підрозділ музей розпочав свою діяльність з 1924 року.

Багато експонатів здадуться вам екзотичними, оскільки вони не зустрічаються на території України. Є також екземпляри знайомі українцям. Деякі з експонатів занесені до Червоної книги Європи, України та Дніпропетровської області.

Зараз зоологічний музей знаходиться в навчальному корпусі № 2 ДНУ. Але мало хто знає, що це історична будівля. Вона зберігає цікаву частинку історії старого міста. Що тут було раніше та ім’я яких діячів пов’язані з цією будівлею – про це Ви також дізнаєтеся на нашій екскурсії.

Де і коли: 9.00-15.00 пр. Д. Яворницького, 36, корпус ДНУ №2, 40-200 грн.

Персональна виставка «Yяви NA STINI» – мистецтво сучасної інтерпретації в жанрі плаката та ілюстрації.

 художній проєкт ілюстраторки Галини Черниш @galinachernysh та керуючого баром Олександра Семенкова @s_e_m_e_n_k_o_v . Галя та Саша працюють в жанрі плаката та ілюстрації — в сучасній інтерпретації. Вони розповіли, що кожна з робіт є проявом емоцій та поточних проявів уяви.

Де і коли: 7.45-21.00 Арт простір FLOYD, Січеславська Набережна, 37, вхід вільний

Політ у аеротрубі Fly Time

FlyTime – це одна з найкращих аеротруб в Україні. Запатентована технологія, прогресивне та новітнє обладнання, а також найкращі інструктори, підготовлені за міжнародною системою, саме вони роблять FlyTime місцем, де кожен почувається особливим.

Де і коли: 12.00-20.00 ТЦ «Вавилон», 7 вежа, вул. Маршала Малиновсько, 2, 880 грн.

Як ми писали раніше, філармонія Дніпра запрошує на концерти у Літньому театрі парка ім. Т. Шевченка

Категорія: Афіша, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: