Skip to content

ОФІЦІЙНО Дніпро продовжує ремонтувати будинки на пл. Вокзальній, які постраждали від ракетних ударів 19 квітня

Дніпро продовжує ремонтувати будинки на пл. Вокзальній, які постраждали від ракетних ударів 19 квітня

В Дніпрі триває ремонт житлових будинків біля площі Вокзальної, пошкоджених унаслідок ракетного удару 19 квітня. Наразі у 25 будинках вже замінили 672 вікна, а зараз добігають кінця роботи з монтажу укосів. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«Дах будинку на площі Вокзальній, 1, який постраждав від пожежі, був накритий тимчасовою плівкою ще місяць тому, щоб мешканці могли жити в тих квартирах, які не постраждали. Ремонт даху розпочнеться через два місяці. Зараз розробляється проект, а потім почнуться роботи. Очікується, що найближчим часом буде виділено кошти на розробку проекту демонтажу зруйнованих конструкцій будівлі. Після цього його буде відновлено. Це тривалий процес, адже у серпні минулого року будинок отримав статус культурної спадщини, що ускладнює процес виготовлення проектної документації. Наразі ведуться консультації з кількома проектними організаціями, які мають досвід реконструкції подібних будинків», – розповів представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков.

З 19 квітня мешканці, чиї оселі непридатні для життя, отримують фінансову допомогу на оренду житла до повного відновлення їхніх будинків.

«Ми єдине місто, яке виділяє матеріальну допомогу на оренду житла тим людям, чиї квартири зруйновані, але найближчим часом будуть відновлені. Крім цього, цим квартирам з 19 квітня не потрібно поки сплачувати комунальні послуги. Якщо їм раптом надійшла платіжка, це значить вони мали борг до 19 квітня. Але якщо і боргів вони не мають, то нехай звернуться до КП «Жилсервіс-5», аби їм допомогли вирішити це питання», — додав Єгор Худяков.

Дніпро продовжує ремонтувати будинки на пл. Вокзальній, які постраждали від ракетних ударів 19 квітня

Вже видаються акти обстеження житла, пошкодженого внаслідок бойових дій. Жителі Центрального району Дніпра можуть отримати їх в адміністрації району. Наразі подано 87 заяв, обстежено 86 квартир. 42 власникам вже видано акти, які дають право на компенсацію за зруйноване або пошкоджене житло від департаменту соціальної політики. 2 власники ще не забрали свої акти. Цього тижня планується видати ще 7.

У житловому будинку на площі Вокзальній, 1, під’їзди №4, 5 та 6 визнані непридатними для життя та тимчасово закриті. 28 квартир у цих під’їздах постраждали. Наразі вже видано 20 актiв про шкоду, ще 2 власники квартир не забрали свої акти. Найближчим часом буде оформлено та видано ще 4 акти.

Нагадуємо, що дніпряни, які постраждали внаслідок обстрілів, можуть звернутися до міста за допомогою. Якщо ваш будинок обслуговує КП “Жилсервіс-5”, телефонуйте до цілодобової диспетчерської підприємства за номером (067) 520 63 21.

Крім цього, можна звернутись до помічника директора КП «Жилсервіс-5» за номером (063) 887 34 29 та до районної дільниці КП «Жилсервіс-5» за телефоном (067) 387 62 15.

Також можна звертатися до Центральної районної адміністрації за адресою: просп. Лесі Українки, 65 (з 09:00 до 18:00).

Щодо отримання матеріальної допомоги родинам, які постраждали від ракетної атаки, телефонуйте до департаменту соціальної політики мерії Дніпра: (068) 913 46 88.

Ця ж інформація розміщена на постраждалих будинках.

Фото пресслужба міської влади Дніпра

Раніше ми писали, у Дніпрі перевірили, як усувають наслідки вибуху в школі № 6.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: