Skip to content

У «Дніпроводоканалі» показали, як відключають воду боржникам

У «Дніпроводоканалі» показали, як відключають воду боржникам

Сьогодні в рамках інспектування черговий по місту перевірив, як тривають роботи з відключення послуг боржникам. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Сьогодні, 5 червня, черговий по місту, директор КП «Дніпроводоканал» Юрій Гамазинский особисто відвідав багатоквартирний будинок, що розташований в Соборному районі міста на провулку Екіпажному та перевірив процедуру відключення послуги водовідведення абонентам-боржникам.

Відключення послуг відбуваються згідно Постанови КМУ № 1405 від 29.12.2023 р., відповідно до якої уряд зняв мораторій на нарахування штрафів та припинення надання комунальних послуг абонентам, які мають заборгованість, в регіонах, де не ведуться бойові дії.Мешканці цього будинку заборгували підприємству 111 190,99 грн.

Процедура відключення послуги водовідведення відбувається наступним чином: спеціалізованою групою припинення послуг абонентам-боржникам КП «Дніпроводоканал» визначається каналізаційний стояк. За допомогою спеціального обладнання, яке оснащене камерою, опускається заглушка. На моніторі визначається поверх, квартира та блокується вихід каналізаційного стояка абонента. Тобто відключення індивідуальне, відключається тільки конкретна квартира абонента-боржника. Доступ до квартири не потрібен.

Підключення абонента після погашення заборгованості або укладення договору реструктуризації, оплати послуг припинення та відновлення, відбувається таким самим чином.

«В ході перевірки відключення послуг водовідведення в даному багатоквартирному будинку зауважень не виявлено», – підтвердив Юрій Гамазинський.

Також директор підприємства звернувся до містян, зазначивши, наскільки важлива своєчасна оплата рахунків за спожиту воду.

«Шановні мешканці міста! Ваша своєчасна оплата рахунків за спожиту воду є ключовим фактором для забезпечення стабільної роботи нашого підприємства та надання якісних послуг!  Важливо розуміти, що відсутність заборгованості – це запорука наявності води в ваших будинках. Також висловлюємо вдячність мешканцям міста за відповідальне ставлення, хто знаходить можливість в ці важкі часи вчасно оплачувати рахунки за централізоване водопостачання та водовідведення.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: У КП «Дніпроводоканал» зробили важливу заяву щодо великих боргів населення.

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: