Skip to content

Захищав країну з першого дня війни: на Харківському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

Захищав країну з першого дня війни: на Харківському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

Жорстока війна забирає життя хоробрих синів і доньок України, які стали на її захист заради нашого мирного майбутнього. У Фейсбук-сторінці Лозуватської сільської ради повідомили трагічну новину – на війні загинув Олександр Максимович, – пише «Наше Місто».

Олександр Васильович Максимович народився у селі Дружба, провів своє дитинство. Закінчивши навчання у Радіонівській СЗШ, Олександр навчався в ПТУ та отримав професію шахтаря. Батьки чоловіка працювали у місцевому радгоспі, тож згодом Олександр вирішив також влаштуватися у цей радгосп трактористом. Згодом чоловік також працював на шахті «Артем 1» прохідником.

Після початку вторгнення росіян на схід, у 2016 році Олександр брав участь в АТО. За свої заслуги він був нагороджений медаллю «За оборону рідної держави».

Проте у 2022 році окупанти знову змінили усі плани на мирне життя чоловіка. У перший же день війни Олександр добровільно став на захист нашої країни в складі ТрО. У березні 2023 року військовий перейшов до окремого штурмового батальйону «Арей» кулеметником штурмового відділення взводу штурмової роти.

У серпні 2023 року воїн був нагороджений медаллю «За хоробрість в бою» та нагрудним знаком «Щит сил територіальної оборони ЗСУ». А у лютому 2024 року за наказом головнокомандувача ЗСУ Олександр був відзначений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».

29 травня 2024 року обірвалося життя мужнього захисника, справжнього патріота своєї країни. Олександр Максимович загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Тихе Харківської області, внаслідок скиду ворожого БпЛА.

У чоловіка залишилися дружина Юлія та два сини – Павло та Олександр, який наразі продовжує справу батька – захищає нашу країну. Також «на щиті» мужнього воїна зустріли його мати та брат.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: Лозуватська сільська рада.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Запорізькому напрямку загинув Герой з Жовтих Вод Михайло Белінський. Його діти більше ніколи не обіймуть батька.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: