Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Обстріли Харкова та Запоріжжя у червні 2024: тарологиня з Дніпра зробила детальний прогноз

Обстріли Харкова та Запоріжжя у червні 2024: тарологиня з Дніпра зробила детальний прогноз

Минулого місяця Харківщині та Запоріжжю обійшлося не легко. Окупанти регулярно гатили по регіонах, тероризуючи мирне населення. Армія рф і досі намагаються прорвати лінію оборони. Тому тарологиня з Дніпра Ірина Ходак зробила детальний прогноз стосовно того, чи будуть потужні обстріли у Харківській та Запорізькій областях цього місяця, – пише «Наше Місто».

Ірина Хродак розповідає, що згідно з її розкладом, у червні 2024 року у Запоріжжі продовжуться обстріли. За словами тарологині, небезпека може очікувати у місці, де часто зустрічаються та проводять час закохані. Це може бути паркова зона або набережна.

Також небезпека можлива біля місця, де часто бігають діти. Ним може виявитися дитячий садок. За словами Ірини Ходак, обстріл може статися вранці, коли зійшло сонце. Тому тарологиня радить не ігнорувати тривогу та дотримуватися усіх правил безпеки. Загалом, як каже дніпрянка, у окупантів є бажання прорватися у Запоріжжя, тому вони будуть спрямовувати свої зусилля на цей напрямок. Але на Харківщині наступальні дії передбачаються запеклішими.

Також тарологиня спитала у карт, чи буде захоплений окупантами Харків у червні 2024 року. На щастя, за словами пані Ірини, цього не станеться. Проте, руйнування можуть продовжитися. Ворог буде наполегливо намагатися просуватися.

Детальніше – дивіться у нашому відео.

Нагадаємо, раніше ми писали: Обстріли Дніпра та області у червні: тарологиня зробила детальний прогноз.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: