Skip to content

Як у Дніпрі дотримуються чистоти навколо житлових будинків та торговельних точок

Як у Дніпрі дотримуються чистоти навколо житлових будинків та торговельних точок

У Дніпрі свідомо ставляться до чистоти довкілля, тому ретельно прибирають біля своїх осель та місць торгівлі. Дніпряни прибирають небажану рослинність, а також дотримуються правил утримання зелених насаджень, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Лариса Біла — голова ОСББ «ГЕРОЇВ 23» у Дніпрі. Зрання вона косила траву навколо будинку. Жінка вважає за необхідне дотримуватися чистоти, тому періодично прибирає територію від небажаної рослинності.

«Взяла косарку та у вільний час прибираю від небажаної рослинності. Це ж наш будинок, треба дотримуватися чистоти. Щоб було красиво навколо всього дому, треба тиждень, бо територія велика – аж 14 під’їздів», — розповіла пані Лариса.

Як у Дніпрі дотримуються чистоти навколо житлових будинків та торговельних точок

Комфортне середовище — відповідальність самих співвласників об’єднань.

Владислав Макарець, начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міськради, зазначив, що згідно з правилами, прибирання території будинку здійснюють голови правління ОСББ або представники підприємства, яке орендує приміщення в цьому будинку та володіє частиною прилеглої території.

Існують правила утримання зелених насаджень на території міста. Тобто є регламентована висота: декоративні газони – 5 см, звичайні (переважна більшість по місту) – 10-15 см.

Як у Дніпрі дотримуються чистоти навколо житлових будинків та торговельних точок

Дотримуються чистоти й власники торговельних точок.

На вулиці Панікахи було виявлено випадки не скошеної трави біля магазинів. Звернувшись до адміністрації одного з таких магазинів, було отримано вирішення проблеми – траву було покошено. Проте, якщо власник свідомо ігнорує свої зобов’язання: не косить траву, не прибирає прилеглу територію, а також не реагує на зауваження інспекції з питань благоустрою , до нього застосовуються більш жорсткі заходи – видається припис з чітко визначеним терміном для усунення порушення.

«Якщо не покосили чи не прибрали, складаємо протокол. Далі питання виноситься на адмінкомісію міської ради Дніпра.  Там вирішують суму штрафу: від 850 до 1700 грн», — прокоментував В’ячеслав Котузяк, головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради.

До нагадувань інспекції дніпряни дослухаються — цього року вона надала 81 припис і склала усього 12 протоколів.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Підготовка до опалювального сезону: у Дніпрі замінюють насосне обладнання у котельнях, які опалюють школи.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: