Skip to content

В Україні внесуть зміни у графіки відключення електроенергії: кому не будуть вимикати

В Україні внесуть зміни у графіки відключення електроенергії - Наше Місто

Згідно з нещодавньою урядовою постановою, в Україні запроваджуються справедливіші графіки відключень електроенергії. Мета полягає в тому, щоб забезпечити пріоритетне постачання електроенергії для критично важливих об’єктів, зменшуючи тим самим вплив віялових відключень на побутових споживачів, пише «Наше місто» з посиланням на сайт Кабміну.

До переліку пріоритетних об’єктів належать:

  • Об’єкти критичної інфраструктури енергетики та життєзабезпечення: Ці об’єкти мають життєво важливе значення для функціонування країни, тому їм буде надано безперебійне постачання електроенергії.
  • Заклади охорони здоров’я: Лікарні, поліклініки та інші медичні заклади потребують постійного доступу до електроенергії для надання послуг пацієнтам.
  • Військові частини та мобілізаційні центри: Ці об’єкти відіграють ключову роль у обороноздатності країни, тому їм буде гарантовано постачання електроенергії.
  • Підприємства оборонного комплексу: Підприємства, які виробляють зброю та військову техніку, критично важливі для обороноздатності країни, тому їм буде надано пріоритетне постачання електроенергії.
  • Підприємства, що забезпечують продовольчу, економічну та енергетичну безпеку: Це включає підприємства, які виробляють продукти харчування, ліки та інші критичні товари, а також ті, що забезпечують роботу енергетичної інфраструктури.
  • Електронні комунікаційні мережі: Ці мережі мають життєво важливе значення для зв’язку та доступу до інформації, тому їм буде надано безперебійне постачання електроенергії.
  • Органи державної влади: Верховна Рада, Кабінет Міністрів, правоохоронні органи та інші органи державної влади потребують постійного доступу до електроенергії для виконання своїх функцій.
В Україні внесуть зміни у графіки відключення електроенергії - Наше Місто

Важливо зазначити, що:

  • Перелік пріоритетних об’єктів буде затверджено обласними військовими адміністраціями та Київською МВА.
  • Для кожного об’єкта буде визначено граничну величину споживання електроенергії.
  • Постанова набирає чинності через місяць після її опублікування та діятиме протягом воєнного стану та ще 6 місяців після його завершення.

Очікується, що ця постанова допоможе зробити графіки відключень світла більш справедливими та передбачуваними для населення, а також зменшити негативний вплив віялових відключень на роботу критично важливих об’єктів.

Читайте також: Масштабне відключення світла: де у Дніпрі не буде електроенергії 28 травня.

Категорія: Війна, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: