Skip to content

Поява на світ попри війну: пологи та медична допомога новонародженим і породіллям у Дніпрі

Пологи та медична допомога новонародженим і породіллям у Дніпрі

За час повномасштабного вторгнення у Дніпрі з’явилося на світ вже 15 500 нових життів. Важливо відзначити, що 2 500 з цих малюків народилися у жінок, які були вимушені покинути свої домівки через війну. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

В одному з пологових Дніпра на світ з’явилася дівчинка Емілія. 28-річна мама Ксенія ділиться: «Це були мої перші, заплановані пологи, і я безмежно вдячна неймовірній команді лікарів, які оточили мене турботою та підтримкою. Їхня увага та професіоналізм допомогли подолати хвилювання. Я свідомо обрала саме цей пологовий будинок, оскільки чула багато позитивних відгуків. І дійсно, умови тут дійсно комфортні: затишна пологова зала, зручна палата, душова кабіна… Все це сприяло тому, щоб я змогла зосередитися на головному – народженні малюка», – розповіла Ксенія Гриценко.

Пологи та медична допомога новонародженим і породіллям у Дніпрі

З початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну у цьому пологовому будинку народилося 4 404 дитини, 21 з яких – близнята.

«Наш центр пропонує обладнані пологові кімнати з сучасними ліжками та тренажерами, які допомагають породіллям змінювати положення під час пологів. Ми прагнемо зробити цей важливий момент максимально комфортним для жінок. Для дітей, які народжуються з вагою до півтора кілограма, обладнана окрема зала з інкубатором, що дозволяє негайно транспортувати немовля до реанімації. До послуг пацієнток також три операційні зали», — зазначила лікарка Юлія.

Вона також додала: «Під час повітряних тривог усі вагітні, породіллі з немовлятами та партнерами спускаються до облаштованого укриття. Тут є операційна і пологова зали, автономне живлення, а також все необхідне обладнання, медикаменти, запаси питної води. Для мам з немовлятами є ліжка тощо», — підсумувала акушерка-гінекологиня Юлія. Медичні заклади Дніпра забезпечені усім необхідним для надання допомоги жінкам та немовлятам.

Раніше ми писали, як відрізнити кашлюк від застуди: поради інфекціоніста з Дніпра.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: