Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Як заклади соціальної сфери Дніпра працюють під час планових відключень світла

відключення світла

Через атаки ворога на українську енергетичну інфраструктуру в низці міст застосовують графіки вимкнення електроенергії. І Дніпро – не виключення. Журналісти «Наше місто» дізнавалися, як заклади соціальної сфери працюють за таких умов.

Незважаючи на планові знеструмлення, заклади соціальної сфери Дніпра продовжують працювати. Про це повідомила начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Ірина Максименко.

-Під час планових відключень світла органи соціального захисту населення Дніпра працюють у штатному режимі, згідно графіку роботи, – сказала  начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Ірина максименко. – Усі управління, заклади, установи забезпечені необхідним оснащенням для безперебійного надання послуг. У разі відсутності електроенергії – переходять на альтернативні підключення (акумуляторні комплекси мобільного енергозабезпечення, зарядні станції, генератори).

Міська влада Дніпра робить все можливе, щоб забезпечити безперебійне функціонування закладів соціальної сфери та надати необхідну допомогу всім жителям міста, навіть під час планових відключень електроенергії.

-Опрацювавши пропозиції Міністерства енергетики України щодо заходів стосовно економного використання електроенергії населенням, підприємствами та організаціями в період воєнного стану вжиті необхідні заходи для оптимізації енергоспоживання, а саме економного використання електроенергії працівниками галузі, – додала Ірина Максименко.

Соціальні послуги надаються населенню безпосередньо у закладі, а також можливо одержання консультацій та звернень у телефонному режимі і за допомогою соціальних мереж.

Усі актуальні контакти надавачів соціальних послуг та допомог розміщено на офіційних сторінках міської ради, сторінках у соціальних мережах та на сайті департаменту соціальної політики.

Сайт, Facebook, Instagram, YouTube, Telegram-канал, Viber, Tik Tok.  

Фото Володимира Федорищева.

Читайте також: Для економії електроенергії: в Україні готують важливі зміни у графіку навчання.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: