Skip to content

В Україні запустили новий додаток «Резерв+» для військовозобов’язаних: як працює застосунок

Ксенія Куземко

У ніч з 17 на 18 травня розпочав свою роботу мобільний додаток "Резерв+"

У ніч з 17 на 18 травня розпочав свою роботу мобільний додаток “Резерв+”, розроблений Міністерством оборони України для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, пише «Наше місто».

З 18 травня 2024 року в Україні набув чинності оновлений закон про мобілізацію. Згідно з ним, чоловіки призовного віку (18-60 років) протягом 60 днів (до 16 липня включно) зобов’язані оновити свої облікові дані у військкоматах, ЦНАПах або через електронний кабінет призовника.

«Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом», — запевнили в Міноборони.

Там наголосили, що оновити дані можна будь-яким із двох способів. Перший — це онлайн через застосунок «Резерв+». Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market із 18 травня.

«Резерв+» надає можливість оперативного оновити дані та доступ до інформації у реєстрі «Оберіг». Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру щодо себе.

Як працює застосунок Резерв+ дивіться на ютуб-каналі

Раніше ми писали, у Дніпропетровському ТЦК пояснили, що таке VIN-код і чому всі військовозобов’язані повинні пройти ЛКК.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: