Skip to content

Двоє маленьких дітей більше не обіймуть батька: на війні загинув Герой з Дніпропетровщини

Двоє маленьких дітей більше не обіймуть батька: на війні загинув Герой з Дніпропетровщини

Дніпропетровщину облетіла трагічна звістка. Захищаючи нашу країну від російських окупантів загинув хоробрий воїн з Першотравенська Дмитро Локтєв. Цю трагічну новину повідомили на сайті Першотравенської міської ради, – пише «Наше Місто».

5 травня, борючись за мирне майбутнє для усієї країни, загинув військовий Дмитро Локтєв. Це сталось під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Дмитро навчався у Петропавлівській школі № 1. Закінчив Петропавлівське професійно-технічне училище, де отримав спеціальність тракториста. Після завершення навчання чоловік пішов служити. Строкову військову службу проходив на флоті. Після цього переїхав до Першотравенська.

Протягом тривалого часу Дмитро працював грозом на шахтах «Сташкова» та «Дніпровська». Входив до керівного складу профспілки робітників вугільної промисловості шахтоуправління

З самого початку повномасштабного вторгнення у березні 2022 року Дмитро був мобілізований до лав Збройних сил України. Чоловік мужньо і стійко ніс службу навідником гранатометного відділення роти вогневої підтримки.

Друзі та колеги згадують Дмитра як добру, життєрадісну людину.

«Дмитро мав багато друзів. Він був справжнім патріотом України, тому, не вагаючись, став на захист рідної землі», – йдеться у дописі міськради.

У чоловіка залишилися дружина, 9-річна донька, син, якому усього 3,5 роки, брат і сестра.

Дмитро Локтєв назавжди залишиться в нашій пам’яті як Герой, який щиро любив свою країну та віддав життя за її свободу. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та всім, хто знав хороброго воїна.

Фото: Першотравенська міська рада.

Нагадаємо, раніше ми писали, що додому на щиті повернувся старший солдат Юрій Дробот. Він загинув поблизу населеного пункту Циркуни на Харківщині, внаслідок удару ворожого БпЛА.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: