Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Обстріляли шахедами вночі: як живуть мешканці будинку у Дніпрі, який постраждав внаслідок атаки 6 січня

Обстріляли шахедами вночі: як живуть мешканці будинку у Дніпрі, який постраждав внаслідок атаки 6 січня

Цьогоріч 6 січня країна терорист вкотре атакувала українські міста. У Дніпрі тоді була атака шахедами – ворог поцілив у житловий будинок. В цей час там проживало 22 родини. 6 людей було врятовано службами ДСНС, серед них двоє дітей. На щастя ніхто не загинув. Як зараз живуть мешканці будинку, – дізнавалися журналісти «Нашого Міста».

Один з мешканців постраждалого будинку – пан Володимир. Чоловік розповідає, що в той день не встиг спуститись до підвалу, і відчув цю страшну вибухову хвилю у власному помешканні, а також отримав легку контузію.

«Того разу ми почули вибух один неподалік і дружина встигла спуститися у цоколь, а я трошки завагався і пішов вимикати газ. І оце вибух – тріщать вікна, б’ється скло. Вискочив у підвал, а потім піднялись і почали прибиратися. Розтрощило усі рами, вікна, міжкімнатні двері, балкон. Якось так пощастило, що техніку не зачепило, навіть акваріум був цілий», – каже дніпрянин.

Пан Володимир наголошує, що допомагати міські служби почали одразу – поліція фіксувала заяви, комунальні структури розгорнули намети, де видавали людям матеріали, аби тимчасово закрити вибиті вікна. Деякі балкони ще не відновлені, бо мешканці ще не встигли це зробити. Але вже отримали матеріальну допомогу. На жаль, це не перший обстріл для Шевченківського району.

«У 2022 році у нас три прильоти, у 2023 – шість. Станом на нараз, у цьому році було вже чотири прильоти в районі. Останній, 19 квітня, був наймасштабнішим – там постраждало найбільше будинків та сумарно було вибито близько 500 вікон», – каже Павло Мудрак заступник голови адміністрації Шевченківського району ДМР.

Детальніше – дивіться у нашому сюжеті.

Нагадаємо, раніше ми писали: Армія рф зранку обстріляла Нікополь артилерією: є загиблий та постраждалий.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: