Skip to content

Чергова допомога захисникам від Дніпра: на фронт поїхали два універсальні РЕБи

Чергова допомога захисникам від Дніпра: на фронт поїхали два універсальні РЕБи

Дніпро продовжує системно забезпечувати українських захисників необхідною технікою. Цього разу на фронт від дніпрян передали два унікальні універсальні засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), які можна використовувати як у окопі, так і встановлювати на техніку, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Одна з ключових переваг цієї системи – вона непомітна для ворожих пристроїв РЕБ.

«У цій війні ворог активно застосовує проти нас дрони. Для збереження особового складу, техніки такі суперсучасні РЕБи дуже потрібні. Наприклад, летить ворожий безпілотник. Ми бачимо його на екрані, вмикаємо засіб і противник втрачає керування над дроном, який просто падає. Так само і з керованою ракетою. Вдячні Дніпру, містянам за таку техніку!» — сказав військовослужбовець Нацгвардії Сергій.

За словами заступника міського голови із цифрової трансформації Костянтина Цепеннікова, Дніпро вже планує закупити чергову партію цих унікальних РЕБів, адже такі засоби радіоелектронної боротьби дуже прості в експлуатації – навчитися ними користуватися можна досить швидко.

«Унікальність розробки полягає у тому, що цей РЕБ не лише непомітний для ворога, а і є засобом ближньої дії. Тобто може подавляти ворожі дрони навіть на невеликих відстанях. Такі РЕБи сьогодні потрібні нашим воїнам, щоб захищати особовий склад, позиції, техніку. Тож на цьому не зупиняємося і закуповуватимемо чергову партію таких установок», — підкреслив Костянтин Цепенніков.

Нагадаємо, раніше ми писали: Надамо сотні FPV-дронів і біля 100 «Мавіків»: Філатов – Бутусову щодо термінової допомоги на харківський напрямок.

Читайте також: Дніпро доправив Силам оборони чергову партію FPV-дронів і квадроциклів, — Борис Філатов.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: