Skip to content

Dnipro Education City 2024: У Дніпрі пройшов фестиваль професій

Dnipro Education City 2024

У парку імені Т. Шевченка в Дніпрі завершився фестиваль професій Dnipro Education City 2024. Цьогоріч захід зібрав 45 закладів освіти з різних рівнів акредитації, зокрема й два релокованих з Маріуполя та Бердянська. Детальніше про це – в матеріалі «Наше місто».

Каріні 14 років. Цьогоріч вона ще не буде вступати до жодного закладу освіти, втім про майбутню карʼєру думає вже зараз.

-Дуже крута ідея, дійсно корисний захід, допомагає визначитись. Є можливість поспілкуватися з представниками закладів освіти. Особисто я ще не визначилась, куди точно буду поступати, думаю, між графічним дизайном та хореографією, – каже Каріна.


На фестивалі для абітурієнтів організували цікаві майстер-класи, вікторини, конкурси. Також відбулися зустрічі з відомими випускниками закладів освіти, які поділилися своїми історіями успіху та порадами щодо вибору професії.

-Dnipro Education City це наймасштабніший освітній івент року. Ми раді бачити, що він привернув увагу декількох тисяч молодих людей, які зараз обирають своє професійне майбутнє. Освіта Дніпра залишається на високому рівні, наші заклади освіти динамічно розвиваються та конкурентні на освітньому ринку. Захід проходить з дотриманням правил безпеки. Поруч є укриття. В разі оголошення повітряної тривоги ведучі оголошують про це та закликають гостей пройти до сховища, – прокоментував Євген Хорошилов, заступник директора департаменту – начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра.

Фото ДМР.

Читайте також: У Дніпрі Університет третього віку пропонує безкоштовні заняття східними танцями.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: