Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Запрошують королі пейзажів: у Дніпрі відкрилась виставка родини художників

У Дніпровському художньому музеї (вул. Шевченка, 21) відкрилась виставка мистецьких робіт творчої династії Георгія, Володимира та Костянтина Чернявських. Вона присвячена 110-річчю музею та 100-річчю від дня народження Георгія Чернявського  .

Народний художник України Георгій Чернявський (1924–1981)  був одним з фундаторів місцевої організації Спілки художників, яку очолював протягом тривалого часу. Він створював дивовижні пейзажі у техніці олійного живопису та акварелі.  Майстра обожнювали студенти Дніпропетровського художнього училища, де він викладав спецдисципліни, а також протягом багатьох років був директором.

Володимир Чернявський народився у 1956 році, він художник-графік, архітектор, доктор наук, завідувач кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.   На виставці у художньому музеї представлено 30 робіт Володимира Чернявського, виконаних у техніці акварелі.

Костянтин Чернявський народився у 1979 році. Він художник-живописець, голова Національної спілки художників України, заслужений художник України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри графічного дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. На виставці «Родина Чернявських» презентовано 27 його живописних творів пейзажного жанру.

Виставка діє з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00), вихідні – понеділок, вівторок.

Фото Валерія Кравченка.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпровському художньому музеї відкрилась виставка подарунків.

Категорія: Афіша, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: