Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі увічнять пам’ять про героїчних захисників України

У Дніпрі увічнять пам'ять про героїчних захисників України

Міська влада на прохання військових та містян готує проект. Встановить у Дніпрі просто неба меморіальні композиції на честь наших героїчних земляків, – пише “Наше Місто”.

В Дніпрі триває робота над увічненням пам’яті про військовослужбовців, які віддали своє життя під час захисту держави. 

Вже найближчим часом в місті планується створити та встановити просто неба меморіальні композиції, на яких будуть розміщуватись банери із зображеннями та іменами полеглих військових. Попередньо ці конструкції розташують у Сквері Героїв, що в самому центрі міста.

У Дніпрі увічнять пам'ять про героїчних захисників України

Рішення про створення меморіальних вуличних композицій на честь героїв-захисників – щирий та швидкий відгук на звернення з цього приводу військових та свідомих мешканців міста, зазначив у коментарі секретар міської ради Олександр Санжара

– Наші героїчні захисники, які стали на захист держави, заслуговують на вдячність, повагу та глибоку шану. Серед іншого наше завдання – зберегти світлу пам’ять про кожного, хто віддав своє життя задля України. До нас звертаються військові, громадські організації з такими ініціативами. Наразі готується рішення виконкому щодо встановлення меморіальних конструкцій (наразі – тимчасових) у Сквері Героїв, – підкреслив Олександр Санжара. – Цей Сквер є меморіальним, в ньому вже є пам’ятні зони бійцям АТО, Героям Небесної сотні, молитовний козацький хрест. Отже, ми повністю погоджуємось з тим, що запропоноване військовими місце тимчасових конструкцій є досить вдалим. 

Наразі запропоновано встановити 10 конструкцій зі змінними банерами. Якщо родичі Героя захочуть розмістити його фото та інформацію про нього на банері – вони зможуть скористатись для цього міським онлайн-сервісом “Меморіал”. Деталі ми повідомимо трохи згодом.

Як повідомлялося, встановлення меморіальних комплексів просто неба – так званих “кубів пам’яті” – разом із Дніпром ініціювали та реалізують у Кривому Розі.

У Дніпрі увічнять пам'ять про героїчних захисників України

Нагадаємо, Дніпро є одним з міст-лідерів в Україні за рівнем підтримки Збройних сил та загалом Сил обороні держави. Лише з початку цього року на посилення оборони, допомогу захисникам міська влада спрямувала понад 1,6 млрд грн

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: