Skip to content

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня - Наше Місто

Великодні вихідні у Дніпрі обіцяють бути теплими та сонячними. Як цікаво провести ці дні та які заходи відбудуться у Дніпрі, дізнавались журналісти “Нашого Міста”.

Субота, 4 травня

Тематична екскурсію на тему «Кіно та римляни»

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня - Наше Місто

Запрошуємо вас відвідати тематичну екскурсію на тему «Кіно та римляни». Ви дізнаєтесь як розвивався зовнішній вигляд римських військових, як змінювалась їх техніка бою протягом століть та як це показано в кінематографі. Наскільки образ римлянина в кіно відрізняється від реальності? І чи є в нас можливість хоч на якомусь кінополотні побачити реально достовірно відтвореного римського легіонера.

Де і коли:13:00. Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького Ціна: вхідний квиток до музею. Телефон: 067 447 7014.

Презентація книги про захисників Маріуполя “Приречені на любов”

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня - Наше Місто

Фідель Сухоніс український письменник, член Національної спілки письменників України (НСПУ), журналіст, телеведучий, дослідник української діаспори в США. Голова Дніпропетровської обласної організації НСПУ

Видається з 1990 року, зокрема, у перекладах англійською, російською, білоруською та польською мовами. Автор близько 50 книг. Нова книга «Приречені на любов» – ЦЕ  повість народжена війною. Прототипом головної героїні стала бойова медикиня, захисниця Маріуполя, котра майже два роки провела у полоні московських людожерів. Але зберегла не лише силу духу, а й своє Кохання. Як наголошує автор. У них з Галиною відбулась телефонна розмова. Сьогодні дівчина уникає ЗМІ та публічності. 

Де і коли: 14:00, Дніпровська філармонія (зала-укриття), вхід вільний

Музика для короля

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня - Наше Місто

В рамках проєкту “Музичний салон”, презентуємо вам неймовірний концерт, де звучатимуть сонати доби бароко з репертуару Фрідріха Великого.

Жив – був собі колись давно у Пруссії король Фрідріх Великий (1712-1786). Він дуже любив музику. З усіх музичних інструментів перевагу віддавав флейті. З усіх флейт перевагу віддавав СВОЇЙ флейті. Для короля було написано 300 (триста!) флейтових концертів. Кожний вечір в палаці Сан-Сусі король давав концерт.

Незмінним аккомпаніатором короля був Карл Філіп Емануель Бах (син Йоганна Себастьяна). Присутність УСІХ придворних була ОБОВ’ЯЗКОВА! Наша з вами присутність цього вечора, 4 травня – теж обов’язкова! Це буде по-королівськи!

Де і коли: 16:00, Дніпровська філармонія

Кайдашева Сім’я

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня - Наше Місто

За мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького

Якось один з класиків сказав, що Кайдашева сім’я – це вся Україна. Одвічний сюжет про стосунки батьків та дітей, невісток та свекрух, спадкоємність поколінь постає на сцені в трагікомічному ключі. Маруся Кайдашиха й Омелько, їхні сини Карпо та Лаврін, невістки Мотря та Мелашка уособлюють національні українські характери. Які випробування долі на них чекають? Про цe – у виставі шевченківців з талановитим акторським ансамблем.

Режисер-постановник

Народна артистка України Лідія Кушкова

Де і коли: 16:00, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г.  Шевченка

Барбер шоу

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня - Наше Місто

За п’єсою Пауля Портнера «Ножиці» (Shear Madness)

Запрошуємо Вас у салон краси прямісінько у центрі Дніпра. Тут є барбер, який мріє стати актором. Його помічниця, яка захоплюється антикваріатом. Заможна леді – постійна відвідувачка. Хлопці, які просто зайшли поголитися. Звичайний робочий день, звичайні відвідувачі. Все як завжди… Але ж ні!
Поверхом вище, у квартирі відомої зірки, стався страшний злочин. Під підозрою опиняються працівники та відвідувачі салону. Хто злочинець? Хто вбивця? Вирішувати тільки вам!
Приходьте. Буде захоплююче і дуже весело. Найцікавіше попереду!

Де і коли: 16:00, Драміком

Від Землі до Всесвіту

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня - Наше Місто

Що ми побачимо, якщо відправимось за межі Сонячної системи? Зірки, яскраві туманності та неймовірну нескінченність галактик.
Це приголомшлива подорож у часі та просторі, яка занурить вас у захопливу комбінацію видовищ і звуків Всесвіту, які нам відкрила наука.

Де і коли: 19:00, планетарій

Неділя, 5 травня

Краєвиди Всесвіту очима телескопа «Габбл»

Куди піти у Дніпрі 4-5 травня: афіша вихідного дня - Наше Місто

Вже понад 30 років над Землею кружляє космічний телескоп «Габбл». За цей час він отримав більше мільйона зображень небесних тіл і неймовірних космічних пейзажів! Його «моделями» стали галактичні скупчення й окремі галактики, дивовижні зоряні системи та мальовничі туманності. А ще він вивчає надмасивні чорні діри та невидиму темну матерію.

Завдяки «Габблу» нам відкрилася краса Всесвіту в таких деталях і фарбах, яких людство ще не бачило! Відкрийте для себе виняткові космічні картини під час перегляду фільму «Краєвиди Всесвіту очима телескопа «Габбл». 

Де і коли: 17:00, планетарій

Категорія: Афіша

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: