Skip to content

Повернувся додому на щиті: на Авдіївському напрямку загинув військовий на псевдо «Бонд»

Ксенія Куземко

Загинув Андрій Бондарєв

27 квітня, під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку, загинув Андрій Бондарєв, оператор безпілотника з 78-го окремого десантно-штурмового полку “Ґерць”. Боєць був родом з Павлограда. Про це повідомила волонтерка Анна Третяк-Прудська, пише «Наше місто».

У 2022 році Андрій, не вагаючись, прийняв рішення стати на захист України. Першу ротацію був у піхоті 93-ї бригади. Згодом Андрій перейшов до аеророзвідки, отримав позивний «Дрон». У квітні 2023 року перевівся у 78 ОДШП «Ґерць», де в якості оператора БПЛА показав всю свою майстерність і отримав позивний «Бонд».

«Бонд» загинув поблизу населеного пункту Нетайлове. Чисельні уламки вибухового пристрою потрапили в кожну частинку тіла «Бонда».

Його побратим Сергій Історик» (шкільний вчитель), який працював з ним в парі, згадує: «Бонд» був настільки талановитий щодо техніки, що міг з того, що під ногами валялось підмотати, підшаманити й реанімувати пошкоджений дрон. Родзинкою «Бонда» був його гумор. Зафарбовані у чорні й світлі кольори жарти, завжди заряджали життєвою енергією побратимів, якими б не були обставини».

Раніше ми писали, з глибоким сумом повідомляємо про загибель на фронті воїна з Кам’янського Сергія Серцова.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: