Skip to content

У Дніпропетровській області викрили незаконну торгівлю рибою і раками під час нерестової заборони

У Дніпропетровській області викрили незаконну торгівлю рибою і раками під час нерестової заборони - Наше Місто

На Дніпропетровщині розгорнулася боротьба з незаконною торгівлею водними біоресурсами під час нерестової заборони. За сприяння Дніпропетровського рибоохоронного патруля та співпраці з Держпродспоживслужбою, вдалося виявити та припинити нелегальну діяльність на ринках та у інших місцях торгівлі водними ресурсами області, – пише «Наше Місто» з посиланням на фейсбук-сторінку  Дніпропетровського рибоохоронного патруля.

Під час проведення рибоохоронних заходів було виявлено численні випадки продажу водних біоресурсів без належних документів. Переважно ці порушення були зафіксовані в Новомосковському, Кам’янському, Криворізькому, Дніпровському та Синельниківському районах.

У результаті проведених заходів було конфісковано 567 екз. раків та 112 екз. риби загальною вагою 61 кг. Відповідно до законодавства складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення, а матеріали цих справ готуються для подальшого передання до суду.

«Водні біоресурси передано фізичній особі-підприємцю, з яким укладено договір про відповідальне зберігання продукції (живих ікряних раків випущено в природне середовище існування», – йдеться у дописі Дніпропетровського рибоохоронного патруля.

Нагадаємо, що порушення цих правил може призвести до накладення штрафів від 510 до 1700 гривень, з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу.

Якщо ви стали свідком порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – дзвоніть на гарячу лінію Держрибагентства: (096) 400-02-50.

Фото: фейсбук-сторінка Дніпропетровського рибоохоронного патруля.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі викрили агента-зрадника, який передавав ворогу інформацію про дислокацію військових.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: