Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Весняне диво: каштани розквітли у Дніпрі на кілька тижнів раніше звичайного

Каштани у Дніпрі 2024 - Наше Місто

У цьому році Дніпро чарує місцевих мешканців та приїжджих своєю рясною красою каштанових алей, які розквітли на декілька тижнів раніше, ніж зазвичай. Аномально теплий початок квітня пришвидшив процес цвітіння рослин, серед яких каштани виявилися не винятком, пише «Наше місто».

Каштани звичайні (лат. Aesculus hippocastanum) — великі дерева, що відомі своїми вражаючими квітами та масивними стовбурами. Вони відіграють важливу роль у міському пейзажі, створюючи враження спокою та краси. Каштани є символом весни та ознакою її настання.

Відтепер усі, хто прогулюється по вулицях міста, можуть насолоджуватися неймовірною красою білих та рожевих квітів каштанів, які створюють неповторну атмосферу весняного пробудження природи. Це нагадує нам про важливість природних циклів та їхнього взаємозв’язку з кліматичними змінами.

“Цього року каштани просто зачарували своєю красою. Неймовірно, як природа може вразити своєю неповторністю”, – ділиться враженнями місцева жителька Олена Ковальчук.

“Це чудово! Коли бачиш таку красу, відразу забуваєш про всі проблеми і турботи”, – гостя туристка з Києва Наталія Іванова.

Читайте також: Частинка Японії у Дніпрі: сакури біля монумента Слави вражають весняним цвітінням.

Фото: Валерій Кравченко.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: