Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпропетровській області купатися заборонено у всіх водоймах регіону

У Дніпропетровській області купатися заборонено - Наше Місто

Держпродспоживслужба нагадує громадянам про продовження заборони на масовий відпочинок на водних об’єктах у 7 областях України, включаючи Дніпропетровську. Забороні діє згядно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 березня 2024 року, пише «Наше місто».

Відповідно до протоколу № 15 від 22.03.2024 р. Дніпропетровська регіональна комісія передала владу органам місцевого самоврядування щодо використання водних об’єктів області. Рішення про заборону відвідування місць масового відпочинку на воді належить їм.

У Дніпропетровській області купатися заборонено - Наше Місто

Протокол № 18 від 11.04.2024 р. Дніпровської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановив заборону купання у місті Дніпро на літній період 2024 року. Департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради має встановити відповідні таблички та інформаційні щити для повідомлення населення.

Щоб забезпечити безпеку громадян, ВСП “Дніпровський районний відділ ДУ “Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” буде проводити лабораторний контроль якості питної води, води водойм та піску у місцях масового відпочинку населення.

Адміністрації районів міста Дніпра зобов’язані забезпечити очищення прибережних зон від сміття та контролювати їхнє своєчасне вивезення. Діяльність комунальних підприємств, які утримують місця масового відпочинку на водних об’єктах, має відповідати санітарним нормам та правилам.

Нагадаємо, раніше ми писали, що через аномальну квітневу спеку у Дніпрі стартував неофіційний пляжний сезон.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: