Skip to content

Чи тестують у Дніпрі косметику на тваринах

Ксенія Куземко

як тестують косметику у Дніпрі

Заради краси люди готові на багато, але чи виправдана жорстокість заради неї? На жаль, мільйони тварин щороку стають жертвами тестування косметики. Їх втирають у порізи, капають у вічі, годують хімікатами, щоб перевірити безпечність інгредієнтів. Це жорстокі та негуманні методи, які давно пора скасувати. З цією проблемою борються зоозахисники по всьому світу. Чи проводять тестування на тваринах українські виробники косметики у Дніпрі – читайте в матеріалі «Наше місто» з посиланням на ДніпроТВ.

Один із притулків для тварин у Дніпрі став домом для багатьох гризунів, яких використовували в лабораторіях. Їхні життя були сповнені страждань, адже їх вивели лише для того, щоб стати жертвами дослідів.

Від 50 до 100 мільйонів безневинних істот щороку зазнають невимовних страждань заради краси. Не лише звичні гризуни, але й кролики, мавпи, коти та собаки змушені йти на муки в ім’я сумнівних наукових досліджень. Навіть комахи не оминають цю жахливу долю. Більшість з цих тварин після виснажливих експериментів безжально вбивають.

Олександр, власник відомого дніпровського бренду косметики, з самого початку свого підприємства чітко й категорично відмовився від тестування продукції на тваринах.

Захисники тварин протягом багатьох років б’ють на сполох і звертають увагу на жорстокість тестування на тваринах. Щоб продемонструвати страждання, які відчувають піддослідні тварини, у 2021 році був створений документальний мультфільм #SaveRalph. Через експерименти над кроликом, він втратив зір на одне око та слух.

Важливо зазначити, що в Європі вже повністю заборонено тестування косметики на тваринах. Досвід виробників з Дніпра чітко показує, що можливо обійтися без жорстоких методів досліджень.

Україна приєднується до світового тренду гуманного ставлення до тварин: з 2021 року тестування косметики та інших продуктів на них в Україні офіційно заборонене.

Раніше ми писали, у Дніпрі власник АТП розводить павичів.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: