Skip to content

У Дніпрі вандал зірвав з клумби 300 тюльпанів, аби зробити дівчині романтичний подарунок

У Дніпрі вандал зірвав з клумби 300 тюльпанів, аби зробити дівчині романтичний подарунок

У Дніпрі, разом з розквітом квітів у скверах та парках, активізувалися й квіткові вандали. Їх головною мішенню у цю пору стають яскраві тюльпани, які прикрашають майже кожен куточок міста. Один з таких вандалів – дніпрянин Руслан. Він зізнався у скоєному та розповів свою сердечну історію журналістам ДніпроТБ. Як виявилося, зірвати декілька сотень тюльпанів він вирішив, аби догодити гарній дівчині, – пише «Наше Місто».

Мешканець Дніпра, Руслан, зірвав понад 300 тюльпанів для дівчини, яка йому сподобалася. На такий вчинок чоловіка підштовхнула, як він саме каже, весна.

«Я дивлюсь на неї – така гарна дівчина, я їй в Інстаграм потім ввечері написав. Ну це гормони зіграли, бо весна. То я зірвав 300 тюльпанів, викликав таксі і поїхав до неї. У мене аж спина боліла, поки ніс цей букет. Думаю, оце я зроблю, я ж їй написав: я тобі такий букет зроблю, як ніколи в житті тобі ніхто не дарував», – розповів вандал Руслан.

Однак Наталя не оцінила жест Руслана і відмовилася приймати квіти. Чоловік же, не довго думаючи, вирішив роздавати зірвані з клумби квіти перехожим дніпрянкам.

Разом з тим Руслан вирішив опублікувати таке відео у соцмережі. Проте й там його не оцінили. Дніпряни, побачивши це, обурилися, а друзі – розчарувалися в його вчинку. Тож відео Руслан видалив відео та зрозумів, що вчинив не правильно.  

Аби якось відшкодувати свої діяння та очистити власну совість, Руслан з власної ініціативи вирішив ходити парками та скверами міста і збирати сміття. Чоловік впевнений, що пластик – одна з найбільших проблем нашого світу.  

Нагадаємо, раніше ми писали: Червоні, рожеві та жовті: у Дніпрі на проспекті Яворницького масово розквітли тюльпани.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: