Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Після ремонту міська амбулаторія стала повністю доступною для маломобільних дніпрян

Кожен міський медзаклад має бути обладнаний усім необхідним для вільного доступу людей з інвалідністю, літніх містян, молодих мам із малюками. Для цього робиться все необхідне. Після ремонту ще одна поліклініка стала повністю доступною для маломобільних дніпрян. Про це повідомляє «Наше місто».

Зазначимо, що ремонти та реконструкції міських лікарень і поліклінік обов’язково робляться з урахуванням потреб абсолютно усіх  городян. Для цього всі лікувальні заклади облаштовано пандуси, вхідні групи, тактильні плитки, таблички зі шрифтом Брайля, мнемосхеми, санітарні кімнати, які цілком пристосовані для маломобільних.

Чудові зміни після реконструкції відбулися, зокрема, в  одному із центрів первинної медико-санітарної допомоги.

– Взагалі обслуговуємо понад 72 тисяч дніпрян, з яких більш ніж 1800 люди з інвалідністю, – розповідає Галина, керівник медзакладу. – 61 людина пересувається на візках. А є ще мами з маленькими дітьми, які приїжджають до нас з візочками. Звісно, приходять до нас і дуже літні люди. Усі вони мають безперешкодний доступ до нашої будівлі. Також на вході у нас стоять автоматичні двері, аби люди на колісному кріслі могли заїхати. Крім того, у нас є два ліфти, які ми відремонтували, і вони працюють. Ми все робимо для того, щоб пацієнти мали получити усі необхідні послуги. Наприклад, нещодавно ми придбали є гінекологічне крісло-трансформер, яке регулюється за висотою.

Якість доступності амбулаторії  гідно оцінила 32-річна дніпрянка Олена Осадча. У жінки вроджена інвалідність 1 групи і для неї пандуси, доступні ліфти, спеціальні санітарні кімнати дуже потрібні.

– Пам’ятаю цю амбулаторію ще років десять тому, – зазначає Олена. – Перед входом пандуса тут не було, як і багато іншого, що з’явилося зараз. Зараз зміни просто колосальні: людині, яка пересувається і на кріслі колісному, і на милицях, можна самостійно потрапити до лікувального закладу. Тобто доступність всюди: є ліфти, обладнані кабінети, до яких можна без проблем заїхати. До того ж я сама маленька, і мені інколи потрібна допомога, то персонал ніколи не відмовляє. Я дуже рада, що наші лікарні такі комфортні.

Раніше ми писали про психологічну допомога під час війни.

Фото Володимира Федорищева

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: