Skip to content

У Дніпрі модернізують зовнішнє освітлення на вул. Червона Калина

У Дніпрі модернізують зовнішнє освітлення на вул. Червона Калина

Місто Дніпро активно оновлює мережу вуличного освітлення. Наразі роботи ведуться у приватному секторі по вулиці Червона Калина. Ця вулиця знайома багатьом жителям, адже саме тут щоранку та щовечора прогулюється Олександр зі своїм собакою. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«Тут вуличне світло то працювало, то ні. І в цілому не дуже яскраво горіло. Тож добре, що роблять, ми за світло, адже це наша безпека», — поділився місцевий мешканець Олександр.

Вулиця, освітлення якої просили оновити місцеві жителі, включена до плану модернізації на 2024 рік. Зараз там триває заміна 1,9 км самонесного ізольованого дроту на новий, протяжністю 2 км.

«Також ми демонтуємо 56 натрієвих світильників та стільки ж кронштейнів. А замість них встановимо сучасні та енергоекономні LED-світильники, які завдяки енергоощадності зменшать навантаження на енергосистему. Їхню кількість ми збільшили до 59 штук і стільки ж встановимо кронштейнів, аби на перехрестях додати більше світла. І ще одна їхня перевага — вони на 30 % світитимуть яскравіше, особливо це важливо у туманну погоду. Замість застарілих натрієвих ламп, що негативно впливають на енергосистему, буде здійснено перехід на 59 сучасних LED-світильників. Це не лише покращить освітлення перехресть, роблячи їх на 30% яскравішими, але й суттєво зменшить споживання електроенергії.

Міськсвітло, комунальне підприємство Дніпра, активно модернізує зовнішнє освітлення міста. За минулий рік було замінено 8 562 лампи та 126 опор, а з початку 2024 року 90 вулиць та дворів стали значно світлішими. Ось деякі з оновлених локацій: Вулиці: Мелітопольська, Салтівська, Поштова, Лісозаводський провулок, Балтійська, Тернопільська та інші вулиці приватного сектору. Двори: вулиць Орлівська, Енергетична, Незалежності, Будівельників та інших. Загалом на цих 90 об’єктах було встановлено: 1 221 світильник, з яких 908 – світлодіодні. Близько 32 км сучасного самонесного ізольованого проводу. 253 нові опори», – розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 3 КП «Міськсвітло» Дніпровської міськради Олег Кортушенко.

У Дніпрі модернізують зовнішнє освітлення на вул. Червона Калина
У Дніпрі модернізують зовнішнє освітлення на вул. Червона Калина
У Дніпрі модернізують зовнішнє освітлення на вул. Червона Калина

Раніше ми писали, скільки в Дніпрі коштує лікування від ігрової залежності.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: