Skip to content

Новий рекорд України: діти Дніпра висадили понад 250 видів рослин у теплиці

Новий рекорд України: діти Дніпра висадили понад 250 видів рослин в теплиці

У Дніпрі сьогодні, 22 квітня, було зафіксовано новий рекорд України. В закладі позашкілля діти виростили в одній теплиці понад дві сотні видів рослин, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

У Дніпрі вихованці «Центру розвитку дітей та молоді «СтартУм» встановили рекорд України, висадивши та виростивши разом з викладачами в теплиці закладу більше ніж 250 видів рослин. Діти активно доглядають та піклуються про рослини.

«Я ходжу до закладу не дуже давно. Займаюсь тут малюванням. Коли дізналась, що є теплиця, вирішила теж посадити свою квіточку. Я доглядаю за нею, вона росте, з нею все добре», — каже Ксенія, вихованка КЗПО «Центр розвитку дітей та молоді «СтартУм» Дніпровської міськради.

Новий рекорд України: діти Дніпра висадили понад 250 видів рослин в теплиці

Теплиця у закладі існує з моменту зведення будівлі в 1971 році.

«Теплиця працює круглий рік. Ми з нашими вихованцями намагаємось її постійно розвивати та збагачувати новими видами. У нашій філії зараз 90 вихованців. Практично кожен так чи інакше долучився до створення цієї краси», — розповіла Оксана Деркач, заступниця директора КЗПО «Центр розвитку дітей та молоді «СтартУм» Дніпровської міськради.

Заступниця директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Тетяна Журова прокоментувала, що рекорд, зафіксований сьогодні, має велике символічне значення, оскільки цей день відзначається як Міжнародний день Матері-Землі.

Вона також зазначила, що люди по всьому світу відзначають красу, важливість та цікавість природи. Учні активно долучаються до процесу озеленення Дніпра, вирощуючи саджанці та пересаджуючи їх у клумби міста. За її словами, в Україні немає аналогічної теплиці та рекорду серед дитячих теплиць.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі до дня весняного рівнодення висадили квіти у теплиці закладу позашкільної освіти.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: