Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Я крикнув жінці, щоб відійшла, а потім рухнула плита, – юнак про порятунок людей у Дніпрі

Цієї ночі російські окупанти завдали ракетного удару по Дніпру та області. Силам ППО України вдалося збити більшість ворожих цілей. На жаль, є і влучання. Внаслідок падіння уламків у центрі міста було сильно пошкоджено житловий будинок, повідомляє «Наше місто».

На місці працюють рятувальники, правоохоронці та медики. Допомагають постраждалим і небайдужі дніпряни. Так Тимофій надає посильну підтримку.

-Я допомагаю службі надзвичайних ситуацій, розношу воду. В перші хвилини допомагав людей з метро виводити, – каже Тимофій. – Перша жіночка вибігала через вікно, ми їй кричали, щоб йшла назад, вона послухалась. І потім рухнула плита. Другий чоловік лежав під деревом без свідомості, я покликав медиків. Ще одна жінка лежала поряд зі склом, я її відтягнув і також покликав медиків. Ще я хочу показати уламок, який знайшов поряд з будинком. Навкруги багато диму, важко дихати, в очі летить пил. Дуже шкода людей.

 Тимофій повідомив, що він вже не вперше допомагає постраждалим від обстрілів. Так у січні минулого року він був одним з містян, які підтримували людей на ж\м «Перемога», після влучання ворожої ракети у будинок №118.

Читайте також: У Дніпрі вже 2 загиблих і 15 поранених: що відбувається на місці ракетного удару.

Фото Валерія Кравченка.

Категорія: Важливо, Війна, Інтерв'ю, Новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: