Skip to content

Під впливом холодної фази Ла-Ніньйо: якою буде погода влітку 2024 року в Україні

Погода на літо 2024 в Україні - Наше Місто

Квітень в Україні після аномально теплих градусів завершиться похолоданням з можливими заморозками вночі, а травень розпочнеться з рясних дощів. На початку червня синоптики прогнозують сильні зливи зі шквалами. Однак не варто засмучуватися, адже вже в другій половині червня прийде справжня літня спека з температурою до +30 градусів. Загалом, літо в Україні очікується на 1-2 градуси теплішим за норму. Про це розповіла кліматологиня Віра Балабух, завідувачка відділу Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на OBOZ.UA.

Липень буде не лише спекотним, але й дощовим. Очікується багато гроз з градом та шквалистий вітер. Температура повітря також трохи перевищить норму.

Погода на літо 2024 в Україні - Наше Місто

Серпень, ймовірно, буде трохи спекотнішим за норму, але не таким рекордним, як торік. На щастя, синоптики не прогнозують ані довгих посушливих періодів, ані затяжних дощів.

Важливо зазначити, що погода в Україні може мінятися в залежності від процесів в океані, зокрема від Ель-Ніньйо та Ла-Ніньйо. Зараз спостерігається зміна теплої фази Ель-Ніньйо на холодну Ла-Ніньйо. Це може призвести до певних погодних аномалій. Вплив Ла-Ніньйо на Україну буде відчутним, але не таким сильним, як у 2020 році, який став одним із найтепліших.

Отже, літо в Україні очікується комфортним: теплим, але не спекотним, з дощами та без посух.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі підуть дощі і вдарять заморозки.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: