Skip to content

У Дніпрі ліквідували стихійне сміттєзвалище по вулиці Запорізьке шосе

У Дніпрі ліквідували стихійне сміттєзвалище по вулиці Запорізьке шосе

До департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради постійно надходять звернення від містян щодо наявності та утилізації сміттєзвалища за тією чи іншою адресою. Тому у місті продовжуються роботи з ліквідації сміттєзвалищ, – пише «Наше Місто».

Сьогодні у Шевченківському районі міста розпочали роботи з ліквідації чергового стихійного сміттєзвалища, розташованого за адресою: вул. Запорізьке шосе, 16. До кінця дня звідти планують вивезти близько 30 кубічних метрів сміття.

Це вже п’яте сміттєзвалище, яке прибирають у Дніпрі з початку року. Загалом з цих місць незаконного складування сміття вже вивезено понад 100 тонн відходів.

«Це вже пʼяте за ліком сміттєзвалище, яке ліквідовуємо з початку року. Йдеться про більше ніж 100 тонн безхазяйних відходів. Районні комісії обстежують звалища, визначають обсяг відходів. Поліція шукає власників. Якщо їх не знаходять, то районна комісія складає відповідний акт і передає його до нашого департаменту для ліквідації стихійного сміттєзвалища», — підкреслила начальниця відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Тетяна Левачова.

У Дніпрі ліквідували стихійне сміттєзвалище по вулиці Запорізьке шосе

Вона також наголошує, що попри зусилля комунальників, проблема стихійних сміттєзвалищ у місті залишається актуальною. Щодня близько 500 комунальників прибирають сміття на вулицях Дніпра. Але, на жаль, не всі мешканці міста відповідально ставляться до довкілля і продовжують викидати сміття у несанкціонованих місцях. Тому у департаменті закликають громадян бути свідомими та не забруднювати довкілля.

Варто зазначити, що торік у Дніпрі було ліквідовано 51 стихійне сміттєзвалище, звідки вивезено 7 350 тонн безхазяйних відходів.

Місцеві жителі підтримують дії влади щодо боротьби зі стихійними сміттєзвалищами. Дніпрянка Лариса каже, що деякі люди цілеспрямовано скидають сміття куди хочуть.

У Дніпрі ліквідували стихійне сміттєзвалище по вулиці Запорізьке шосе

«Вдячні службам, що прибирають це сміттєзвалище. На жаль, є люди, які цілеспрямовано скидають сміття, зокрема й негабаритне, туди, де їм заманеться. А потім через смітник пацюки по вулиці бігають», – каже пані Лариса.

Щодо ліквідації сміттєзвалищ можна звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради:

056-732-12-12

095-732-12-12

096-732-12-12

073-732-12-12

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Коробки з піцою та автомобільні шини: Діївські плавні у Дніпрі перетворюють на сміттєзвалище.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: