Skip to content

Дітям в Україні нададуть безкоштовний відпочинок: хто отримає путівку

Дітям в Україні нададуть безкоштовний відпочинок: хто отримає путівку

Уряд в Україні ухвалив рішення, згідно з яким розшириться кількість категорій дітей, які отримають можливість безкоштовно відвідати дитячі табори. Провести гарно час та відпочити зможуть ті діти, які потребують особливої уваги та підтримки. Своєю чергою батькам та опікунам не потрібно буде фінансово витрачатися на путівку, – пише «Наше Місто» з посиланням на Міністерство соціальної політики України.

Завдяки державної програми у цьому році ще більше українських дітей зможуть оздоровитись в міжнародному таборі «Артек» на Закарпатті. За інформацією з Міністерства соціальної політики, ще три групи дітей отримають безкоштовні путівки:

  • Діти, чиї батьки брали участь у бойових діях, включаючи добровольців, визначених у пунктах 19–24 частини 1 статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни та їх соціальний захист”;
  • Діти загиблих (померлих) захисників і захисниць України, визначених у частині першій статті 10-1 того ж Закону;
  • Діти, які є внутрішньо переміщеними особами та отримують допомогу на проживання.

Також безкоштовні путівки отримають:

  • Діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування;
  • Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які живуть разом;
  • Діти з малозабезпечених сімей;
  • Діти, один з батьків яких загинув, пропав безвісти або помер від поранень в зоні проведення АТО, зоні бойових дій тощо.

Першочерговий пріоритет буде надаватися дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, рідним дітям батьків-вихователів і прийомних батьків, а також дітям, які переселилися з регіонів активних бойових дій та окупованих територій.

Нагадаємо, раніше ми писали: Грошова допомога від ООН: хто і як може отримати виплати. Читайте також: Виплати військовим за поранення: що передбачено та як отримати

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: