Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ ОФІЦІЙНО У Дніпрі видаляють аварійні дерева

Перша квітнева гроза виявилася випробуванням для старих дерев. Не всі зелені старожили витримали його. З раннього ранку міські комунальники ліквідовують аварійні дерева, що постраждали від негоди. Про це повідомляє сайт “Наше місто”.

Сильний шквальний вітер створив чимало бід у місті. Про наслідки негоди багато городян дізналися вранці, коли прийшли на роботу. Співробітниць дитячого садка на Донецькому шосе чекав неприємний сюрприз: дерева, що впали, зламані гілки. Проблему оперативно вирішили комунальники.

– Сьогодні займаємося розкряжуванням і видаленням поваленої тополі, а також робимо обрізку горобини, – розповідає садівник Андрій Албул. – Задіяно техніку: трактор, дробарку, машини для вивезення деревини та зламаних гілок. Загалом на ліквідацію аварійних дерев по місту ми отримали 32 заявки. Найбільше, від негоди страждають старі тополі, що мають пишну крону, а також акації.

Але, звісно, старі дерева, що віджили свій вік, краще видаляти заздалегідь, не чекаючи, коли це зробить стихія.

Поруч із гімназією № 62 росли тополі, ясени та берези, які становили реальну загрозу для учнів і педагогів.

–  Нашій гімназії 75 років і ці дерева фактично її ровесники, – зазначає Олена Світлична, директор навчального закладу. – Гнилі верхівки, сухі гілки. У будь-який момент стара тополя може на когось упасти. У школі знаходиться пункт незламності, куди приходять люди. Вони теж могли постраждати. Тому ми звернулися до міської влади з проханням спиляти небезпечні дерева.

Ліквідацією аварійних зелених насаджень займалася підрядна організація, яка займалася розкряжуванням тополі.

– Ми видаляємо дерева, які віджили свій вік, – каже майстер Олександр. – Це, в основному, 70-річні тополі з діаметром стовбура до півтора метра. Взагалі займаємося плановим видаленням аварійних дерев. По місту їх багато, особливо в старій частині. З початку року ліквідували близько 300 таких небезпечних дерев.

Раніше ми писали про те, що Дніпро накрила перша квітнева гроза.

Фото Володимира Федорищева

Категорія: Важливо, Влада, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: