Skip to content

Попадали дерева та знесло дахи: у Дніпропетровській області надзвичайники ліквідували наслідки негоди

Попадали дерева та знесло дахи: у Дніпрі і області надзвичайники ліквідували наслідки негоди

Вчора, 15 квітня, у Дніпропетровській області була потужна гроза, яка супроводжувалася зливою та сильним вітром, через який деяких територіях області попадали дерева. Також внаслідок сильного вітру у одного з будинків зірвало дах, – пише «Наше Місто» з посиланням на ДСНС Дніпропетровщини.

На Дніпропетровську область обрушився шквальний вітер, який наробив чимало лиха. Обвалені дерева перегороджували дороги і пошкодили автомобілі, а в у Дніпровському районі вітер зніс дах з господарської споруди.

«У Дніпровському районі внаслідок поривів вітру знесло дах господарчої споруди, який в результаті впав на дорогу та заблокував рух транспорту. Надзвичайники розпиляли пошкоджені конструкції даху та звільнили проїзд», – йдеться у повідомленні ДСНС.

Загалом, станом на ранок, рятувальники 13 разів були залучені до ліквідації наслідків негоди. Працівники розпиляли та прибрали 18 дерев. На щастя, загиблих та травмованих внаслідок негоди не зафіксовано.

Фото: прес-служба ДСНС у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, вчора Дніпро й область накрила перша квітнева гроза – через це у місті були повалені дерева. Декілька з них спричинили обрив контактної мережі та пошкодження трамвайного вагона. Натомість у області через негоду низка населених пунктів залишилася без світла.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: