Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі розповіли про наслідки ворожої атаки 14 квітня та куди звертатися за допомогою постраждалим

Ксенія Куземко

У Дніпрі розповіли про наслідки ворожої атаки 14 квітня

Напередодні росія здійснила чергову терористичну атаку по Дніпру. Внаслідок падіння уламків  ворожої ракети в одному з районів міста 13 людей отримали осколкові поранення, у тому числі одна дитина. Постраждали близько 35 приватних домоволодінь. Про це пише «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Сьогодні  з 08:30 на місці працює виїзний штаб, де консультуватимуть  спеціалісти Соборної адміністрації. Вони прийматимуть заяви від людей про пошкодження їхніх домоволодінь. Людям розкажуть, які потрібні документи, і далі складуть акти. З цими актами вони зможуть звернутись до департаменту соціальної політики, аби отримати від міста матеріальну допомогу.

Крім цього, від сьогодні з 9:00 люди можуть звернутись за інформацією щодо пакету документів на матеріальну допомогу до Соборної адміністрації за телефоном: 0685573419.

Нагадаємо, матеріальна допомога надається для відновлення помешкання до придатного для проживання стану. Вона не передбачає відшкодування за пошкоджену, знищену техніку, меблі тощо. Водночас відповідно до постанови КМУ від 21.04.2023 № 381 власник пошкодженого /зруйнованого житла може звернутись по державну допомогу за програмою е-відновлення через застосунок «Дія». Детальна консультація – у департаменті соціальної політики ДМР за телефонами: (068) 913 46 88, (095) 415 18 54.

Раніше ми писали, як працюють і воюють дніпровські слідаки.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: