Skip to content

Мешканці Новокодацького району Дніпра провели суботник на «Безіменній висоті»  

Сьогодні вранці близько сотні небайдужих людей зібралися, щоб прибрати територію меморіалу “Безіменна висота”, що знаходиться в Новокодацькому районі Дніпра, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

“Ми щороку виходимо сюди на суботники. Ще дитиною пам’ятаю, як з батьками сюди приходили на прибирання”, – поділилася пані Ірина.

“Навести лад біля цього місця – данина пам’яті тим, хто загинув у Другій світовій війні. Прибрали сміття, траву між плитками тощо”, – додала пані Світлана.

“До того ж ми показуємо приклад своїм дітям. Що дуже важливо дбати про довкілля та подібні місця пам’яті”, – зазначила пані Тамара.

До суботника на “Безіменній висоті” долучилися й представники Спілки ветеранів Афганістану та інших локальних війн Новокодацького району.

“Ми показуємо цим, що не забуваємо наших героїв минулих війн. Віддаємо данину пам’яті нашим пращурам, які брали цю висоту, звільняли нашу рідну землю”, – підкреслив голова згаданої спілки Вадим Сокіл.

Протягом усього квітня мешканці Новокодацького району активно долучатимуться до суботників на різних локаціях.

“На усіх зелених зонах висадимо близько 600 кущів та майже сотню дерев”, – повідомив голова Новокодацької адміністрації Олег Денисенко.

Захід на “Безіменній висоті” – багаторічна традиція, яка об’єднує людей різних поколінь та дає можливість не лише навести лад, але й зберегти пам’ять про героїв.

“Зі свого боку, ми усіляко допомагаємо мешканцям у таких гарних ініціативах: залучаємо техніку для вивозу сміття, старого гілля, допомагаємо інструментами для прибирання тощо”, – додав Олег Денисенко.

До акції долучалися навіть бажаючі з інших районів. “Я сам проживаю з дружиною на лівому березі Дніпра. Побачили в соцмережах запрошення – з радістю взяли участь. Це спілкування, дбання про навколишнє середовище!”, – підсумував дніпрянин Дмитро.

Така згуртованість та небайдужість людей дають надію на краще майбутнє нашого міста та всієї України.

Нагадаємо, раніше ми писали, що мешканці Самарського та Індустріального районів Дніпра долучились до суботника в рамках Дня довкілля.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Тема дня

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: