Skip to content

ОФІЦІЙНО Дніпро допомагає посилити систему ППО: місто закупило ще 30 систем «Звук», які допомагають виявляти ракети

Дніпро допомагає посилити систему ППО - Наше Місто

Дніпро продовжує посилено допомагати військовим, передаючи на постійній основі різну техніку, спорядження та транспортні засоби. І водночас місто шукає нові рішення для посилення роботи ППО. Торік місто закупило та передало 20 акустичних систем «Звук» Повітряним силам, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Дніпро допомагає посилити систему ППО - Наше Місто

«Ця система дуже дієво допомогла вирішити проблему своєчасного виявлення малорозмірних маловисотних цілей, які дуже вміло наш ворог використовує з метою нанесення ударів по важливих об’єктах в нашому регіоні. Система «Звук» допомагає своєчасно виявити, сповістити та включити наші засоби, аби знищити ворожі цілі. Таким чином ми дуже ефективно перехоплюємо та знищуємо ударні БПЛА, крилаті ракети Х-101, Х-59, Х-555. Вона постійно нас виручає і приносить дуже багато користі. Дякуємо за цю потужну допомогу», – розповів військовий Олексій.

Дніпро допомагає посилити систему ППО - Наше Місто

Система «Звук» є українською розробкою від наших фахівців. І сьогодні вона використовується не лише у Дніпрі, а й по всій Україні.

«Цьогоріч ми плануємо передати ще 30 комплектів акустичної системи «Звук». Ця система дозволяє посилити ефективність роботи протиповітряної оборони. Дане обладнання за допомогою звуку дозволяє виявити тип та відстань наближення повітряної цілі. Це дає можливість нашим захисникам швидше зорієнтуватися та відреагувати на загрозу, а мешканцям міста відповідно більше часу, щоб пройти в укриття. Ця розробка українських фахівців зарекомендувала себе як ефективна, тому ми і надалі плануємо закуповувати це обладнання для наших захисників», – розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков, який 13 квітня є черговим по місту.

Нагадаємо, раніше ми писали: Виплати військовим за поранення: що передбачено та як отримати.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: