![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-4-989x662.jpg)
У Дніпровському будинку мистецтв (вул. Філософська, 23) до 17 квітня працює перша всеукраїнська виставка пастелі. Про це повідомляє «Наше місто». Тож якщо ви ще не бачили її – варто поквапитись.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-7-989x662.jpg)
У експозиції – понад 100 творів, виконаних у техніці пастелі, які представляють творчість 36 авторів. Це художники з 10 міст нашої країни: Харкова, Києва, Львова, Тернополя, Чугуєва, Запоріжжя, Горішніх Плавнів, Івано-Франківська, Нікополя та Дніпра.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-5-989x662.jpg)
Серед авторів є і автори старшого покоління, і молодь. Наприклад, такі знані майстри як народні художники України В’ячеслав Данилов та Федір Клименко, родина Тетяни і Станіслава Юшкових, Ірина Колядіна, Віктор Родіонов.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-5-989x662.jpg)
Тут можна побачити два панно пастелі відомого художника Сергія Коморного. Він – співзасновник та почесний член Європейської академії живопису «LeonArt» (Німеччина), Лауреат Державної премії імені Іллі Рєпіна в галузі образотворчого мистецтва, учасник міжнародних пленерів, конференцій України, Австрії, Німеччині.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-2-989x662.jpg)
У будинку мистецтв зібрані пейзажі, натюрморти, портрети та абстрактні композиції митців різних українських шкіл. Серед молодих художників є також Наталія Ларіна – членкиня двох спільнот художників-пастелістів “Red Rocks Pastel Societies” (США) і “Art du Pastel en France” (Франція). Молода мисткиня Ірина Кравець з Івано-Франківська на своїх полотнах відображає карпатські гори та чудові краєвиди.
Тож якщо хочете переконатися в тому, наскільки різноманітною та цікавою може бути техніка пастелі, приходьте на виставку.
Фото Володимира Федорищева. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі розпочинаються бібліопікніки.