Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Новий сезон Planetarium Noosphere: чому варто відвідати планетарій у Дніпрі

Новий сезон Planetarium Noosphere: чому варто відвідати планетарій у Дніпрі

Повнокупольні мультфільми, інтерактивні локації та ігри наукової тематики. У дніпровському Planetarium Noosphere стартував новий сезон. До нього для відвідувачів підготували унікальні цікавинки. На прогулянку космічним простором вирушили і журналісти ”Нашого міста”.

Ноосфера – єдиний планетарій в Україні, який створює повнокупольні мільтфільми. Цьогоріч картини підкорювали не тільки місцевого, а й міжнародного глядача.

У виставковій залі встановлено багато інтерактивних столів з панелями, на яких міститься повна інформація про астрономію та освоєння космосу. Для маленьких відвідувачів тут є окремий експонат – інтерактивна астрономічна пісочниця.

Ба більше, у планетарії є спеціальна кімната, відведена під навчальний клас для дітей. Усе це допоможе відвідувачам планетарію досліджувати космос і в ігровій формі дізнатися цікаві факти про Всесвіт. І звичайно, серцем планетарію – є зоряна зала.

Тож сподіваємось, ви заплануєте собі обов’язкове відвідування планетарію та ознайомитись із оновленою експозицією, можна до червня 2024 року.

Раніше ми писали, чим пишається Дніпро в освоєнні космосу.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: