Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Чи підтримують дніпряни мобілізацію жінок (опитування)

Чи підтримують дніпряни мобілізацію жінок (опитування)

На засіданні Верховна Рада проголосувала за закон про мобілізацію. Також народні депутати продовжують підтримувати ідею мобілізацію жінок та намагаються розробити окремий законопроект. Про своє ставлення до ідеї призову усіх статей у Telegram-каналі заявила народна депутатка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла. На її думку, українкам потрібно “прийняти реалії”. Як до цього відносяться дніпряни, дізнавалися журналісти “Нашого міста”.

Більшість дніпрян вважають, що мобілізація жінок – це нормально у випадку, якщо жінка сама цього бажає. Проте дехто говорить, що жінок мобілізувати не можна, особливо у випадку, якщо у них є діти.

Ось якими були відповіді жителів Дніпра щодо мобілізації жінок:

  • «Відношусь до мобілізації жінок різко негативно, бо вважаю, що це крайня необхідність, коли держава має залучати до військових дій жінок».
  • «Якщо жінка готова до цього, то вона може піти, але це тільки за власним бажанням».
  • «Взагалі примусова мобілізація – це складе питання. Треба заохочувати всіх і якщо жінки будуть самі хотіти цього, то буде набагато краще. Мабуть важко бути на передовій, проте в тилу вони дуже замістять. Наприклад, діловоди, забезпечення тилу, то там вони дуже знадобляться».  

Раніше ми писали, як дніпряни дбають про ментальне здоров’я.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: