Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Мамонти, сіамські близнюки та екзотичні тварини: як у Дніпрі виглядає унікальний музей скелетів

Мамонти, сіамські близнюки та екзотичні тварини: як у Дніпрі виглядає унікальний музей скелетів

У Дніпрі на базі факультету ветеринарної медицини аграрно-економічного університету вже півтора десятка років працює унікальний «музей скелетів». Тут представлені кістяки, опудала звичайних та екзотичних тварин, є викопні рештки мамонта та бізона і навіть своя невелика кунсткамера, де можна побачити тварин з двома головами, сіамських близнюків та кошенят-циклопів. Спеціально для «Нашого міста» один із фундаторів музею провів екскурсію.

Спочатку музей був своєрідною дослідницькою лабораторією для студентів. За словами Арсенія Богомаза, старшого викладача Дніпровського державного аграрно-економічного університету, музей скелетів отримав таку назву через те, що це саме анатомо-зоологічний музей. Він створювався для полегшення здобувачам вищої освіти вивчення анатомії тварин.

Проте з плином часу двері унікального музею вирішили відчинити для всіх охочих. Тепер тут кожного року поповнюється колекція стараннями, в першу чергу, випускників університету.

Докладніше – у нашому відео.

Адреса музею: вул. Мандриківська, 276.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які таємниці зберігає особняк з бельведером на розі вулиць Фабра та Старокозацької, який

Читайте також: Парк Шевченка був без набережної: як виглядало популярне місце відпочинку у Дніпрі понад пів століття тому.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: