Skip to content

Дніпро відтворили у популярній комп’ютерній грі

Днепр воссоздали в популярной компьютерной игре

В українській версії популярної комп’ютерної гри «GTA» з’явився віртуальний Дніпро. Ця версія культової гри вражає своєю реалістичністю та можливістю гравців перенестися в віртуальний світ та завітати до Дніпра прямо у комп’ютері. Журналісти ДніпроТБ дізнавалися, чи справді віртуальний Дніпро у грі схожий на реальний, – передає «Наше Місто».

Українська версія популярної комп’ютерної гри – «Ukraine GTA», здобула широку популярність серед геймерів завдяки своїй реалістичності та можливості досліджувати віртуальні міста, подібні до реальних. Одним із таких міст є Дніпро.

Розробники «Ukraine GTA» адаптували гру до українських реалій. Транспортні засоби, магазини та інші об’єкти у віртуальному Дніпрі відповідають реальним прототипам. Гравці, які вже дослідили віртуальне місто, поділилися своїми враженнями. Один з них – дніпрянин Артем. Він каже, що насправді дуже приємно та цікаво грати, споглядаючи рідні місця. Геймер зауважує, що особливо йому сподобався вокзал – він мав вигляд зовсім як у реальному житті.

Дніпро відтворили у популярній комп'ютерній грі

«Найбільше мені сподобався вокзал, адже я одразу на ньому з’явився і він мене здивував. Я трошечки розгубився і я подумав, що я у реальному житті, тому що він зроблений дуже круто. Немає такого, що мені не сподобалось, але я б додав більше деталей на лівому березі – бо це мій рідненький берег, хотілося бачити більше рідних місць. А так все круто», – каже Артем.

Гра, випущена навесні 2022 року, швидко здобула популярність. Спочатку були доступні лише мапи Києва, але пізніше були додані інші регіони, серед яких і Дніпро. Принцип гри дуже схожий на оригінал – гравець може відігравати будь-яку роль, починаючи від патрульного поліцейського і закінчуючи військовим або представником місцевої влади.

Руслан Ширінов, засновник спільноти «Urban Dnipro», висловлює думку про важливість цієї гри для привертання уваги до архітектури та культурних пам’яток міста. Гра відкриває нові можливості для віртуальної подорожі та вивчення українських міст у захоплюючий спосіб.

«Популяризація Дніпра через гру – дійсно важливо, у нас є на що подивитися. Адже наш Дніпро – це не просто постіндустріальне місто. Дніпро має свої власні елементи ідентичності, які відображаються у цій грі. Найвпізнаваніші локації – вокзал, вежі, Мост-сіті, міст через Дніпро», – каже пан Руслан.

«Ukraine GTA» має повну українську локалізацію та надає можливість спілкування між гравцями через голосовий та текстовий чат. Артем поділився, що спілкувався через комп’ютерну гру з мешканцем іншого міста України, який буквально став туристом Дніпра віртуально.

«Вчора я грав і зустрів одного з адміністраторів. Я спитав з якого він міста, він сказав, що не з Дніпра та додав, що йому дуже подобається архітектура нашого міста. Я кажу – приїжджай, поп’ємо кави, я тобі покажу Дніпро», – ділиться хлопець.

https://youtu.be/L9GSP96Xk8U?si=E-9cu7hVCNlCTkwL

Нагадаємо, раніше ми писали: Скільки коштують овочі та зелень на «Озерці» у Дніпрі: огляд цін.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: