Skip to content

У Дніпрі відбудеться унікальне чаювання

Дарина Сухоніс

Дніпрян запрошують на цікаву виставу, яка відбудеться сьомого та двадцять восьмого квітня, передає “Наше Місто”. Театр “ДГУ” представляє: “Пані БЛАВАТСЬКА” (чаювання на 12 персон). Режисер – Володимир Петренко. Художник – Марія Петренко.


Реінкарнація через три роки. Моновистава у жанрі имерсивного театру «Пані Блаватська» повертається на сцену. Але тепер в іншому приміщенні, в іншому тілі,  в іншому театрі.

Унікальна вистава про унікальну особистість створена за власними щоденниками та спогадами сучасників і дає змогу зануритися у потойбічні мандри найвідомішої у світі жінки, народженої в Дніпрі (тоді – Єкатеринославі). Релігійний філософ теософського спрямування, літератор, публіцист, окультист та спіритуаліст, мандрівниця Олена Петрівна Блаватська.

Отже, 12 глядачів (це число – відсилання, як і багато чого в постановці) питимуть чай за столом з Оленою Блаватською, яку зіграє Олена Володіна. Передбачається активна участь глядача у виставі, яка, втім, залежить від його готовності зануритися в діалог з актрисою.

Олена Блаватська. Хто ж вона?

На думку одних – божевільна, інших – шарлатанка, третіх – геніальна жінка. В її біографії неможливо не заплутатися, настільки вона переповнена чутками і містифікаціями, причому не без участі самої Олени Петрівни.
(*Але чай, цукерки і пєчєнькі будуть реальними).

Де і коли: 7 та 28 квітня о 17:00, площа Троїцька 5 А.

Ціна : 300 грн.

Купити квиток: 097 413 62 85

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: