Skip to content

Містичні сили та зв’язок з космосом: які таємниці зберігає відомий Мавринський майдан на Дніпропетровщині

Містичні сили та зв’язок з зірками: які таємниці зберігає відомий Мавринський майдан на Дніпропетровщині

Неподалік Павлограда, у селі Межиріч, розташований Мавринський майдан – місце, оповите таємницями та легендами. Відвідувачі цього дивовижного куточка стверджують, що відчувають там незвичні явища: бачать світіння та спалахи, чують голоси й бачать дивні образи. Дехто навіть стверджує, що зустрічав НЛО, – передає «Наше Місто» з посиланням на Фейсбук-сторінку Людмили Прокопович.

Дивлячись на фото, не одразу можна повірити, що це унікальне місце знаходиться зовсім недалеко від Дніпра. Поблизу Павлограда посеред степу знаходиться загадкове скупчення низин та пагорбів, які отримали назву Мавринський майдан.

Своєрідність цього місця полягає у тому, що відвідувачі відчувають себе тут дивно, немов під впливом містичних сил. Побувши у Мавринському майдані, подорожуючі заявляють про те, що бачили незвичайні світіння та відчували присутність невидимих істот. Люди кажуть, що навіть зустрічі з НЛО тут не є рідкістю.

Містичні сили та зв’язок з зірками: які таємниці зберігає відомий Мавринський майдан на Дніпропетровщині

Відчуття цивілізації тут майже відсутнє, не дивлячись на те, що неподалік занходиться достатньо велике місто. Мавринський майдан майже миттєво переносить відвідувачів у минуле України.

Окрім того, Людмила Прокопович на своїй сторінці у Фейсбуці пише, що на кожній вершині майдану відчуваєш себе по-різному.

«Деколи здається, що земля під ногами дихає, гойдається.. Цікаво, що на кожному з цих вивищень відчуваєш себе по-різному. У центрі здається, що паморочиться в голові, тіло ж при цьому відчуває легкість», – розповідає жінка.

Науковці вважають, що цей майдан має геометрично правильний зрізаний конус, з орієнтацією на зірки, особливо на “точки сонцестояння”. Деякі уфологи навіть натякають на космічне походження майдану, стверджуючи, що це місце, де інопланетні істоти здійснюють контакт із землянами.

Містичні сили та зв’язок з зірками: які таємниці зберігає відомий Мавринський майдан на Дніпропетровщині

Проте, чи є Мавринський майдан дійсно місцем контакту з інопланетянами, чи це лише місце містичних зустрічей і енергетичних явищ, які поки що залишаються нерозгаданими – залишається відкритим питанням. Але незалежно від цього, Мавринський майдан продовжує залишатися місцем, що привертає увагу відвідувачів та дослідників з усього світу, запрошуючи їх на зустріч з невідомим, з магічним і містичним.

Фото: Фейсбук-сторінка Людмили Прокопович.

Нагадаємо, раніше ми писали: Місце таємничих легенд та міфів: на Дніпропетровщині “Мавринський Майдан” взяли під охорону.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: