Skip to content

У Дніпрі проходять Всеукраїнські змагання з бадмінтону, Чемпіонат міста з легкої атлетики та Дитяча ліга з дзюдо

У Дніпрі проходять Всеукраїнські змагання з бадмінтону, Чемпіонат міста з легкої атлетики та Дитяча ліга з дзюдо

Сьогодні у Дніпрі проходять одразу три важливі спортивні події. Це Всеукраїнські змагання з бадмінтону, Чемпіонат міста з легкої атлетики та Дитяча ліга з дзюдо. Аби перевірити організацію заходів їх відвідав черговий по місту, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Сьогодні у рамках чергування черговий по місту Олександр Осипов, заступник директора департаменту – начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради перевірив організацію спортивних заходів.

Наразі розпочався третій етап дитячої ліги з дзюдо. Беруть участь спортсмени 2011-2012 років народження. Загальна кількість учасників – близько 180. Від СДЮСШОР № 6 Дніпровської міської ради змагаються 35 її вихованців. Очікуємо від наших спортсменів високих результатів

Також черговий по місту відвідав Всеукраїнські змагання з бадмінтону «Українська Суперсерія». В них беруть участь спортсмени з 5 міст віком від 13 до 36 років.

Наступна точка інспекційного об’їзду СДЮСШОР №3. Тут відбувається чемпіонат міста з легкої атлетики по триборству.

На жаль всі діти перебували в укритті, адже було оголошено повітряну тривогу. Загальна кількість учасників 100 спортсменів віком від 12 до 13 років

Всі вихованці школи пройшли інструктаж, як діяти під час повітряної тривоги. Якщо на базі закладу проходять змагання, то обов’язково показують гостям укриття. Тож вони знають, як швидко до нього дістатися в разі потреби. Сховище обладнане всім необхідним. Є місця для сидіння, санвузли. Є запас медикаментів, питної та технічної вони. Працює зв’язок та інтернет.

Під час інспектування тривога завершилась, діти повернулись, тільки почали розминку і знову почалась тривога

Фото: прес-служба Дніпровської міської ради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Військовослужбовець з Дніпра виборов дві золоті медалі на змаганнях у США.

Читайте також: Змагання та походи почекають до Перемоги: вчитель фізкультури з Дніпра став на захист країни.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: