Skip to content

Діти більше ніколи не обіймуть батька: на війні загинув Герой з Кривого Рогу

Діти більше ніколи не обіймуть батька: на війні загинув Герой з Кривого Рогу

Кожного дня Україна втрачає найкращих представників нації. Завжди, коли бачимо новини про успіхи ЗСУ на фронті, маємо пам’ятати, якою ціною вони даються. Так, в бою за наше мирне майбутнє загинув військовий з Кривого Рогу, – передає «Наше Місто» з посиланням на фейсбук-сторінку АрселорМіттал Кривий Ріг.

Дніпропетровщину облетіла трагічна новина – стало відомо, що на війні загинув Сергій Оскаленко. Це сталося 1 березня 2024 року в селищі Курдюмівка Донецької області.

У мирному житті Сергій працював водієм БелАЗу у гірничотранспортному цеху. Він возив гірську масу з кар’єрів підприємства. Колеги згадують про Сергія з особливим теплом, адже водій був чесною, доброю та щирою людиною.

«Сергія дуже поважали у колективі, у бригаді, бо він з тих, хто завжди підтримає і допоможе. Відповідальний досвідчений водій, завзятий до роботи, завжди з щирою усмішкою. Він турбувався про свою машину, завжди тримав її у взірцевому порядку, помітно було, що йому до снаги водійська справа. Це була смілива людина. Коли Сергій отримав повістку, то без вагань долучився до рядів захисників України. Звістка про його загибель вразила нас у самісіньке серце. Ми завжди пам’ятатимемо про нього», – говорить начальник автоколони № 1 ГТЦ ГД Дмитро Ципченко.

У чоловіка залишилися двоє дітей та дружина.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: сайт “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Раніше ми писали, у Дніпрі зелену зону на Перемозі назвали в честь командира полку «Цунамі» Олександра Гостіщева.

Читайте також:  Без батька залишилися 6 дітей: на війні загинув Герой з Кам’янського.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: